extension ExtPose

Uptothesky Bookmark

CRX id

obnpeaombgmhcglppeoahakegpbcjlmj-

Description from extension meta

Uptothesky Bookmark

Image from store Uptothesky Bookmark
Description from store This is the uptothesky bookmark which stores your bookmarks into the cloud. So you can access your favourite sites from anywhere. You can also access your bookmark by visiting this site www.uptothesky.com. If you are not already registered create your free account now.

Latest reviews

  • (2019-09-26) Napiszmy Sami: Nie zapisują się obrazki - zrzuty ekranu z linkowanej strony. Minus także za brak możliwości modyfikowania wpisu i np. zamieszczania swojej ilustracji. 5 za pomysł. Jeśli wszystko będzie działać to jest rewelacja. Liczę, że producent szybko naprawi zgłoszone błędy i usprawni funkcjonalność, np. dodając możliwość eksportu i importu zakładek z przeglądarki internetowej. Wtedy z radością będę tego używał.

Latest issues

  • (2019-09-26, v:1.2) Napiszmy Sami: Nie działa główna funkcjonalność tego rozszerzenia
    Nie zapisują się obrazki - zrzuty ekranu z linkowanej strony. Minus także za brak możliwości modyfikowania wpisu i np. zamieszczania swojej ilustracji. 5 za pomysł. Jeśli wszystko będzie działać to jest rewelacja. Liczę, że producent szybko naprawi zgłoszone błędy i usprawni funkcjonalność, np. dodając możliwość eksportu i importu zakładek z przeglądarki internetowej. Wtedy z radością będę tego używał.

Statistics

Installs
26 history
Category
Rating
0.0 (0 votes)
Last update / version
2012-08-16 / 1.2
Listing languages
en

Links