extension ExtPose

uniFLOW Online

CRX id

adcindpgdanlcelmahioohmmifjeckng-

Description from extension meta

Tlačte z prehliadača Chrome do služby uniFLOW Online po úspešnom prihlásení.

Image from store uniFLOW Online
Description from store Rozšíření uniFLOW Online pro Chrome – tiskněte ze zařízení Chrome odkudkoli Po instalaci rozšíření uniFLOW Online pro Chrome budou uživatelé moci tisknout do cloudu přímo ze svých zařízení Chrome a využívat tak výhod zabezpečeného tiskového prostředí odkudkoli. Veškerý tisk ze zařízení Chrome se eviduje v rámci tiskových reportů uniFLOW Online, což správcům výrazně usnadňuje přístup k informacím o nákladech na tisk a jejich sledování. Google Chrome OS™ a uniFLOW Online představují silnou dvojici zejména v sektoru vzdělávání, kde se zařízení Chrome těší značné oblibě. uniFLOW Online je moderní cloudová platforma, která splňuje pestrou škálu aktuálních potřeb souvisejících s tiskem a skenováním. • Studenti i akademičtí pracovníci neustále zvyšují flexibilitu svých studijních návyků a pracovních postupů. Toto rozšíření uživatelům umožní tisknout prostřednictví zařízení Chrome z libovolného místa – ať už se právě budou nacházet v areálu školy nebo kdekoli jinde. • Všechny úlohy se uchovávají v osobní zabezpečené tiskové frontě uniFLOW Online až do chvíle, kdy se uživatel přihlásí na tiskárnu a tyto úlohy uvolní. • Uživatelé si mohou své úlohy vytisknout na libovolném zařízení, třeba podle toho, které mají právě nejblíž. • Před vytisknutím samozřejmě lze přímo na zařízení upravit možnosti dokončování. • uniFLOW Online navíc správcům umožňuje sledovat náklady na tisk v rámci organizace a přidělovat rozpočet pro jednotlivé uživatele, zařízení a oddělení. Lze také vytvářet a exportovat různé reporty. uniFLOW Online zároveň uživatelům i správcům usnadňuje základní procesy a za všech okolností zachovává maximální úroveň zabezpečení. Integrace s ostatními řešeními Google uniFLOW Online lze integrovat se službou Google Drive™ coby cloudovým úložištěm pro uchovávání souborů a propůjčit tak uživatelům větší flexibilitu při práci s tisknutými a skenovanými dokumenty. Tiskněte z Google Drive™ uniFLOW Online uživatelům umožňuje tisknout dokumenty uložené v cloudu přímo z připojených zařízení do úložiště Google Drive™. K dispozici jsou navíc funkce jako procházení složek a nastavení možností dokončování přímo na zařízení. Dokumenty mohou uživatelé tisknout na přímo nebo uložit do své osobní tiskové fronty a vytisknout je později. Skenujte do Google Drive™ Uživatelé mohou s uniFLOW Online skenovat své dokumenty přímo do úložiště Google Drive™. Nastavení skenování do Google Drive™ výrazně usnadňují profily skenování nakonfigurované v uniFLOW Online. Uživatelé mohou skenovat dokumenty, přidávat názvy souborů a metadata a v neposlední řadě uchovávat dokumenty v preferovaných, přednastavených nebo dříve vybraných složkách a prohlédnout si je později.

Latest reviews

  • (2023-10-17) Nicholas Daniel: it keeps disappearing which stops me from printing.
  • (2022-09-20) ThoSt: Works as it should, makes printing from Chrome a breeze.
  • (2022-07-07) Nicholas Hornick: This extension disconnects seemingly randomly. I have to log back in to start printing again. Not sure what causes this issue but it affects multiple users in my organization.
  • (2020-10-29) Rob Lettau: Easy to configure, works seamlessly.
  • (2020-09-24) Jean Béraud: Hyper cool cette extension pour imprimer directement depuis Chrome vers uniFLOW Online

Latest issues

  • (2022-07-07, v:1.0.10) Nicholas Hornick: uniflow disconnection
    This extension disconnects seemingly randomly. I have to log back in to start printing again. Not sure what causes this issue but it affects multiple users in my organization.

Statistics

Installs
200,000 history
Category
Rating
3.6154 (13 votes)
Last update / version
2024-05-22 / 1.0.17
Listing languages

Links