extension ExtPose

Multitask - min efforts, max results (delisted)

CRX id

oknipcoijpkacedhakbbmdnmblbjijpp-

Description from extension meta

Приложение, которое ускорит вашу работу благодаря множеству инструментов, а также поднимет настроение великолепными обоями.

Image from store Multitask - min efforts, max results
Description from store Multitask - це додаток для Вас тому, що зможете: - записувати свої ідеї та завдання, стежити за їх виконанням, групувати, розділяти на підзадачі і сортувати; - зберігати посилання для швидкого доступу до них; - радіти красивим шпалерам кожен день, а також мати можливість завантажувати свої; - переглядати погоду на теперішній та найближчий час; - знаходити з одного місця все необхідне з популярних пошукових машин (Google, Yandex, Yaho, Bing); - стежити за часом по годинах зручного Вам формату; - налаштовувати цю програму на Ваш власний смак; І БАГАТО іншого функціоналу чекає Вас в майбутньому, як для бізнесу так і для відпочинку. Multitask – це не просто додаток, це засіб для душі та роботи. Наші відібрані фото будуть радувати Вас кожен день. Ви зможете завжди бути в курсі яка погода буде через 3 години або навіть через 12 годин, також і на наступні дні. Ваші улюблені посилання можливо буде зберігати не тільки в закладки. Вони будуть супроводжувати Вас з передпереглядом на кожній новій сторінці, змінюючи їх порядок як Вам завгодно. З завданнями Ви можете варіювати як хочете, зможете їх додавати, сортувати, видаляти, завершувати і повертати назад у роботу. Наш блок пошуку зменшить витрати на пошуки на те, що Вам дійсно потрібно, так як Вам не потрібно заходити на окремі сторінки різних пошукових систем. Ви зможете робити це все з однієї сторінки. Дізнатися час Ви зможете як з цифрового формату так і з аналогового. Головна наша перевага - це налаштування. Ви можете задавати формат часу, управляти посиланнями і завданнями, працювати з погодою, темою і шрифтами, вибирати Вам потрібну мову, управляти видимістю блоків і так далі. Ми намагаємося всіляко розвивати даний інструмент для вашого комфорту і зручності, і раді будемо чути Ваші ідеї.

Latest reviews

  • (2020-03-03) 1v1 Me: I have a chromebook and a pc I play google games on my chromebook so it doesn't slow my pc. my chrome book was super laggy before when playing but now since i got this i always have a stable 60 fps
  • (2017-11-30) Jack M: it would be nice right through google account to register. and so interesting and unpretentious extension to the browser. good!
  • (2017-11-27) Павел Дикий: This is the future for any user. Сongrat!

Latest issues

  • (2017-12-08, v:1.0.3.2) sak
    this is bad

Statistics

Installs
54 history
Category
Rating
4.8 (4 votes)
Last update / version
2018-06-04 / 1.0.4.2
Listing languages
en ru uk

Links