extension ExtPose

Počet slov (delisted)

CRX id

dppnohlaonnmgdninkjpngchaaphnipi-

Description from extension meta

Pro vás k použití znát přesný počet slov a znaků ve své práci v jediném okamžiku a bez potíží Počet slov ten správný nástroj.

Image from store Počet slov
Description from store Už se setkáte práci, kterou musíte mít určitý počet slov nebo znaků? Možná, že většina z toho jsou setkání studentů a pracovníků dělá své papírové práce. Počet slov z názvu samotného to se počítá počet slov nebo znaků. Tady na těchto webových stránkách uvidíte automaticky vidět čísla budou zadáním práce. Nemusíte ztrácet čas typ ručně jejich počítání Je to tak snadné. Vše, co musíte udělat, je jen zadejte nebo vložte text na textového pole a uvidíte čísla nad textového pole. S tím budete vědět, jestli, zda jste zasáhnout cílové číslo pro vaši práci.

Latest reviews

  • (2019-11-04) Zion J: "No hassle"? Yeah right. If you've gotten to the point where you need to install a chrome extension to count words, you have a lot to select, which ends up being quite the hassle.
  • (2018-10-16) Сергей Попков: Ну и хрень, по нажатию на расширение, открывается отдельная страница. Я так и сам нагуглить могу миллион таких сайтов с подсчетом символов, расширение нужно что бы считать прямо на странице, а это расширение просто мусор.

Latest issues

  • (2018-11-28, v:3.6) iLucato Compartilhando Conhecimento: Social network character limits.
    Hi there, 1st of all congratulations for your extension. Really useful. Thanks for sharing. 2nd, I'd suggest you jut to write as a text below the numbers a box with the character limits in the social networks, for exemple: Instagram: 2.200 | Linkedin: 1.200 | Twitter:...., etc... Cheers from Brazil.

Statistics

Installs
1,971 history
Category
Rating
2.619 (21 votes)
Last update / version
2017-12-25 / 3.6
Listing languages

Links