extension ExtPose

Žodžių skaičius (delisted)

CRX id

dppnohlaonnmgdninkjpngchaaphnipi-

Description from extension meta

Word Count tinkamą įrankį galite naudoti žinoti tikslaus skaičiaus žodžių ir simbolių jūsų darbe akimirksniu ir be vargo.

Image from store Žodžių skaičius
Description from store Ar jūs susiduria su darbą, kad jums reikia turėti tam tikrą skaičių žodžių ar simbolių? Gal dauguma tai yra susitikimas studentų ir darbuotojų daro savo popierinius darbus. Žodis Grafas iš paties pavadinimo skaičiuoja žodžių ar simbolių skaičių. Štai šiame tinklalapyje pamatysite automatiškai pamatyti numeriai Įveskite savo darbą. Jums nereikia gaišti laiko, tipo rankiniu būdu skaičiuoti juos Taip yra todėl, paprasta naudoti. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog įveskite arba įklijuokite tekstą į paieškos laukelį ir pamatysite numerius virš laukelį. Su tuo jūs žinosite, jei, ar turite paspausti savo tikslinę skaičius už savo darbą.

Latest reviews

  • (2019-11-04) Zion J: "No hassle"? Yeah right. If you've gotten to the point where you need to install a chrome extension to count words, you have a lot to select, which ends up being quite the hassle.
  • (2018-10-16) Сергей Попков: Ну и хрень, по нажатию на расширение, открывается отдельная страница. Я так и сам нагуглить могу миллион таких сайтов с подсчетом символов, расширение нужно что бы считать прямо на странице, а это расширение просто мусор.

Latest issues

  • (2018-11-28, v:3.6) iLucato Compartilhando Conhecimento: Social network character limits.
    Hi there, 1st of all congratulations for your extension. Really useful. Thanks for sharing. 2nd, I'd suggest you jut to write as a text below the numbers a box with the character limits in the social networks, for exemple: Instagram: 2.200 | Linkedin: 1.200 | Twitter:...., etc... Cheers from Brazil.

Statistics

Installs
1,971 history
Category
Rating
2.619 (21 votes)
Last update / version
2017-12-25 / 3.6
Listing languages

Links