extension ExtPose

Zoznam úloh (delisted)

CRX id

acidgldpidplmdnglbifafoghoikmdlj-

Description from extension meta

Jednoduchý zoznam pre správu osobných a profesionálnych úloh.

Image from store Zoznam úloh
Description from store Existuje niekoľko online aplikácií, ktoré výrazne zlepšili spôsob života ľudí. Medzi nimi je aj aplikácia Zoznam úloh. Verím, že táto aplikácia značne pomohla mnohým ľuďom v ich každodenných úlohách. Prostredníctvom tejto aplikácie nemusia byť inými osobami neustále pripomínať úlohy, ktoré sú potrebné na vykonanie v konkrétnom čase. Prostredníctvom aplikácie Zoznam úloh môžu jednoducho zadávať všetky svoje nevyriešené úlohy, názov a popis, ako aj dátum splatnosti, aby mohli z času na čas skontrolovať, či dodržiavajú všetko, čo je v danom prípade dátum. A keďže ide o on-line aplikáciu, môžu ju ľahko skontrolovať na svojich mobilných zariadeniach kdekoľvek a kedykoľvek budú chcieť. Je to naozaj veľmi užitočná a spoľahlivá on-line aplikácia, ktorú používajú mnohí jednotlivci, profesionálni aj neprofesionálni, tak mladí, ako aj dospelí. V aplikácii Zoznam úloh stačí zadat 'všetky potrebné úlohy a aktivity, vrátane dátumu splatnosti. Akonáhle to bude hotovo, pôjde na čakajúcu sekciu. Okrem toho ukáže aj tie úlohy, ktoré práve prebiehajú, a tie, ktoré už boli dokončené. Môžete tiež pridať toľko úloh, koľko chcete, jednoducho nezabudnite pridať popis, aby ste sa nezamieňali, keď skontrolujete pripomenutia. Pre mnohých z nás, ktorí sú usporiadaní, nie je v našej povahe, preto existuje niekoľko vecí, na ktoré sme počas určitého dňa skôr zabudli alebo chýbali. To by však nemalo byť, pretože bez ohľadu na to, ako menej dôležitá je tá vec, mali by sme povedať, že sme schopní to urobiť v požadovanom čase, aby sme zabránili akýmkoľvek problémom. Aby sme to mohli urobiť efektívne, je tu novo navrhnutá aplikácia, ktorá by nám pomohla pripomenúť veci a činnosti, ktoré potrebujeme každý deň splniť. Táto aplikácia je známa ako zoznam úloh. V tejto aplikácii stačí zadat názov a popis úlohy na poskytnutom mieste, po ktorom nasleduje termín splatnosti. Potom kliknite na tlačidlo Pridať úlohu. Po pridaní úlohy sa potom zobrazí v poli Pending. Ak chcete pridať ďalšiu úlohu, stačí stlačiť tlačidlo Vymazať údaje a zopakovať postup. Aplikácia Zoznam úloh je určite veľmi užitočná aplikácia. Okrem toho, že zobrazuje čakajúce úlohy, zobrazuje aj tie práve prebiehajúce úlohy a tie, ktoré už boli dokončené. Týmto spôsobom môžeme sledovať náš pokrok, či už sme na správnej ceste, alebo nie. Aplikácia To Do List je veľmi spoľahlivá najmä pre tých, ktorí majú veľa na svojom tanieri.

Latest reviews

  • (2018-05-24) Pimpis S: This app is perfect for a person who is as busy as a bee. Glad I have this handy.
  • (2018-05-15) Amit Khanal: This has natural language processing makes entering new tasks lightning-fast. I so love this!
  • (2018-05-03) kan chan: Pretty dead simple to use.
  • (2018-04-24) matei andrei: This helps me to plan anything and reminds me about my task before my deadline.
  • (2018-04-11) Nguyen Duc: Great that this app is available virtually in any platform you can think of. This is clean, fast, and easy to use.
  • (2018-03-28) Acko Mrki: This helps me to tick off my tasks and get more organized. Love this!!
  • (2018-03-14) koko sky: Impressive.

Statistics

Installs
456 history
Category
Rating
4.1111 (9 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 3.9
Listing languages

Links