extension ExtPose

eversign: podpisywanie dokumentów w Gmail

Description from extension meta

Podpisuj dokumenty bezpośrednio w poczcie Gmail, Dokumentach Google, Dysku Google i w podglądzie dokumentu w przeglądarce Chrome…

Image from store eversign: podpisywanie dokumentów w Gmail
Description from store eversign dla przeglądarki Chrome umożliwia umieszczanie prawnie wiążących podpisów na dowolnym dokumencie w poczcie Gmail, Dysku Google, Dokumentach Google oraz podpisywać dokumenty bezpośrednio w przeglądarkach Chrome. Już nigdy nie będzie trzeba drukować, podpisywać i skanować ponownie dokumentu — wystarczy otworzyć plik z dokumentem, umieścić swój podpis i inne pola dynamiczne, a program eversign zrobi resztę. eversign zapewnia prawnie wiążące podpisy i jest zgodny z ogólnoświatowymi standardami legalności podpisu elektronicznego. 1. Podpis z poczty Gmail Wystarczy najechać kursorem na załącznik do wiadomości e-mail i kliknąć nowy przycisk „Podpisz” w poczcie Gmail, aby natychmiast podpisać otrzymany dokument bez opuszczania skrzynki odbiorczej. Po podpisaniu dokumentu automatycznie załączymy go do szkicu Twojej odpowiedzi na e-mail. 2. Podpis z Dokumentów Google Aby podpisać dokument bezpośrednio w Dokumentach Google, wystarczy otworzyć dokument, kliknąć „Narzędzia” w górnym pasku opcji i wybrać „Podpisz z eversign”. Po podpisaniu możesz pobrać dokument, a my natychmiast zarchiwizujemy go na Twoim koncie eversign. 3. Podpis z Dysku Google Aby podpisać dokument bezpośrednio z Dysku Google, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy na dowolnym pliku i wybrać „Otwórz w eversign”. Po podpisaniu możesz pobrać ostateczną wersję dokumentu, a my natychmiast zarchiwizujemy go na Twoim koncie eversign. 4. Podpisz z Chrome Preview Teraz możesz podpisać dokumenty PDF bezpośrednio w podglądzie strony w przeglądarce Chrome. Wystarczy kliknąć ikonę „Podpisz”, widoczną w dolnym prawym rogu podglądu PDF, aby podpisać dowolny dokument PDF bez opuszczania strony. Po podpisaniu możesz pobrać dokument, a my natychmiast zarchiwizujemy go na Twoim koncie eversign. Chcesz się dowiedzieć więcej o eversign? Odwiedź nas na https://eversign.com

Latest reviews

  • (2019-10-27) Anthony Shipp: The extension no longer works. It hasn't for a few months now. I was able to sign documents in Gmail, not I can't. Eversign hasn't given an explanation on how to resolve this.
  • (2019-01-30) Tina Nelson: It was that easy.
  • (2018-06-02) Vlas Bashynskyi: Great Extension :)
  • (2018-05-31) Alex Eriksen: Works exactly like you would want. I can now sign documents directly from my Gmail, or even an PDF file opened in Google Chrome.
  • (2018-05-26) Andreas Schuster: Finally I can sign my documents within Gmail directly, it saves me a lot of time.
  • (2018-05-25) Markus Danek: Works like a charm! Great app to sign documents smoothly in Gmail and totally recommend it to eversign users!

Statistics

Installs
2,752
Category
Rating
4.1818 (11 votes)
Last update / version
2019-11-07 / 1.1.8
Listing languages

Links