extension ExtPose

eversign: Gmail, Drive & Docs belgeler imzala

Description from extension meta

Gmail, Google Drive, Google Dokümanlarda ve Chrome Tarayıcının Önizlemesinde belgeler imzala.

Image from store eversign: Gmail, Drive & Docs belgeler imzala
Description from store Chrome için eversign, Gmail, Google Drive, Google Dokümanlarda her hangi bir belgeye yasal olarak bağlayıcı imzalar atmana ve belgeleri Chrome Tarayıcını kullanarak imzalamana imkan tanır. Bir daha asla bir belgeyi yazdırıp imzalayıp sonra da taratmana gerek kalmayacak. Sadece belge dosyasını aç, imzanı at, diğer dinamik alanları doldur ve bırak geri kalan her şeyi eversign yapsın. eversign yasal bağlayıcılığı olan imzalar temin eder ve dünya çapındaki e-İmza yasallık standartlarına uyumludur. 1. Gmail'de İmzala Sadece fareyi bir e-posta ekinin üzerinde tut ve Gmail gelen kutusundan ayrılmadan, aldığın herhangi bir belgeyi hemen imzalamak için Gmail'deki yeni „İmzala“ düğmesine tıkla. Belge imzalanınca onu otomatik olarak e-postanın taslak cevabına ekleyeceğiz. 2. Google Dokümanlarda İmzala Google Dokümanlarda bir belge imzalamak için sadece belgeyi aç, üstteki seçenekler çubuğunda „Araçlar“ a tıkla ve “eversign ile İmzala” yı seç. İmzaladıktan sonra belgeyi indirebilir ve onu hemen eversign hesabında arşivleyebilirsin. 3. Google Drive'da İmzala Google Drive'da bir belge imzalamak için basit bir şekilde herhangi bir Dosyaya sağ tıkla ve „eversign ile aç“ ı seç. İmzaladıktan sonra nihai belgeyi indirebilir ve onu hemen eversign hesabında arşivleyebilirsin. 4. Chrome Önizlemesinde İmzala Artık PDF belgelerini Chrome Tarayıcının Önizleme Sayfasında imzalayabilirsin. Sayfadan ayrılmadan herhangi bir PDF belgesini imzalamak için PDF'inin Önizlemesinde sağ alt köşede görünen „İmzala“ simgesine tıklaman yeterli. İmzaladıktan sonra belgeyi indirebilir ve onu hemen eversign hesabında arşivleyebilirsin. eversign hakkındaki daha fazla bilgi edinmek ister misin? Bizi ziyaret et: https://eversign.com

Latest reviews

  • (2019-10-27) Anthony Shipp: The extension no longer works. It hasn't for a few months now. I was able to sign documents in Gmail, not I can't. Eversign hasn't given an explanation on how to resolve this.
  • (2019-01-30) Tina Nelson: It was that easy.
  • (2018-06-02) Vlas Bashynskyi: Great Extension :)
  • (2018-05-31) Alex Eriksen: Works exactly like you would want. I can now sign documents directly from my Gmail, or even an PDF file opened in Google Chrome.
  • (2018-05-26) Andreas Schuster: Finally I can sign my documents within Gmail directly, it saves me a lot of time.
  • (2018-05-25) Markus Danek: Works like a charm! Great app to sign documents smoothly in Gmail and totally recommend it to eversign users!

Statistics

Installs
2,752
Category
Rating
4.1818 (11 votes)
Last update / version
2019-11-07 / 1.1.8
Listing languages

Links