extension ExtPose

AliExpress Paypal (delisted)

CRX id

njkoakaanifjmpdggjclbmabhmfghico-

Description from extension meta

Parādiet, vai AliExpress pārdevējs pieņem Paypal

Image from store AliExpress Paypal
Description from store Ar pagarinājumu AliExpress Paypal: droši maksājiet AliExpress ar Paypal. ✜ Kāpēc? Daudzi lietotāji sev jautā: "Vai AliExpress pieņem Paypal?" Ir jāsaprot, ka Ali-Express ir platforma, kurā ir pieejami dažādi pārdevēji. Vietnes Ali pārdevēji izvēlas, vai viņi piekrīt maksāt ar Paypal vietnē AliExpress; mūsu paplašinājums ļauj vienkārši uzzināt, vai šis maksājuma veids tiek pieņemts par attiecīgo produktu. ✜ Kā tas darbojas Lai izmantotu mūsu paplašinājumu, vienkārši lejupielādējiet AliExpress Paypal paplašinājumu savā Chrome pārlūkprogrammā, izmantojot interneta veikalu. Darbība būs šāda: ➣ Kad paplašinājums ir lejupielādēts pārlūkprogrammā, jums ir jānoklikšķina uz paplašinājuma logotipa, lai to aktivizētu, tas paliks aktīvs, līdz pārlūks tiks aizvērts. Tiks parādīts "ON" vai "OFF", lai parādītu pašreizējo režīmu. ➣ Mūsu spraudnis analizē tās lapas pārdevēja maksājuma metodes, kurā jums jāpārbauda AliExpress maksājums ar Paypal ➣ Tiek parādīts teksts "Paypal pieņemts" vai "PayPal atteikts". ➣ Kad poga ir parādīta, jūs varat veikt pasūtījumu: vietnē AliExpress ar Paypal maksājumu. Mūsu spraudņa darbība ir vienkārša: AliExpress Paypal maksājumu paplašinājums ļauj jums pievienot pogu tieši vietnes produktu lapās. (Paypal AliExpress maksājumam) AliExpress maksājums ar Paypal maksājumu ļauj droši norēķināties un izmantot pircēja garantiju, izmantojot Paypal. Šis spraudnis ļaus jums vieglāk izmantot maksājuma veidu. Tagad jūs zināt atbildi uz jautājumu, vai AliExpress lieto Paypal. ✜ Vai AliExpress izmanto Paypal? Izmantot Paypal vietnē AliExpress būs iespējams sekot produkta pārdevējam, pretējā gadījumā jūs varat meklēt līdzīgu produktu no cita pārdevēja, kurš pieņem šo drošo maksāšanas līdzekli. ✜ Privātums un personas datu vākšana Lai respektētu personas datus, cieņu pret RGPD un Alibaba partneru programmu ievērošanu: Jūsu personas dati nav nepieciešami, tāpēc jūsu personas dati netiek vākti. Mūsu spraudnis "AliExpress Paypal" nekādā veidā nav saistīts ar Paypal uzņēmumu un AliExpress platformu. Mēs vienkārši izmantojam lietotājam redzamos datus tieši Ali vietnē, lai tos vienkāršāk formalizētu. Izmantojot paplašinājumu, jūs piekrītat GTC, jūs piekrītat, ka paplašinājumu kā biznesa reportieri apmaksā uzņēmums Alibaba pēc pasūtījumiem.

Latest reviews

 • (2021-12-27) Толя П.: не работает!
 • (2021-11-29) Sio kim: Paypal est tellement sécurisé, c'est rassurant de savoir que c'est disponible que aliexpress ! Merci pour l'extension
 • (2021-11-29) Pauline Trouart: Je le trouve très utile pour m'indiquer si paypal est accepté, c'est souvent le cas et ça me fait gagner du temps !
 • (2021-11-28) Rafał: Niestety to nie działa pokazuje na aukcji że akceptuje PayPal a podczas zakupu brak metody płatności paypal.
 • (2021-11-23) ΚΑΠΗ ΔΗΜΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ: ITS NOT WORKING !!!!!!! USELESS!!!!!
 • (2021-11-02) Avraam Makovski: it doesn't work
 • (2021-06-16) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: IT DOES NOT WORK. FIX IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • (2021-04-22) A B: It doesn't work. It shows Paypal accepted banner but anyway there isn't that possobility to pay.
 • (2021-03-16) 421: whoeta
 • (2021-01-25) kevin soares: Obrigado,vale a pena usar esta extensão,me ajudou muito,pode usar que é confiável, testei a extensão, é ótimo! Não tenho mais medo de fazer pedidos no aliexpress com paypal, e é grátis!
 • (2020-12-01) Pauline lefebvre: Merci, j'ai testé l'extension c'est top ! j'ai plus peur de commander sur aliexpress avec paypal, et c'est gratuit !

Latest issues

 • (2021-06-15, v:1.2) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ
  ΕΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΕ PAYPAL. ΓIATI?

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
2.6 (10 votes)
Last update / version
2020-12-22 / 1.2
Listing languages

Links