extension ExtPose

AliExpress Paypal (delisted)

CRX id

njkoakaanifjmpdggjclbmabhmfghico-

Description from extension meta

AliExpress satıcısının Paypal'ı kabul edip etmediğini göster

Image from store AliExpress Paypal
Description from store Uzantı ile AliExpress Paypal: Paypal ile AliExpress'te güvenli bir şekilde ödeme yapın. ✜ Neden? Birçok kullanıcı kendilerine şunu soruyor: "AliExpress Paypal'ı kabul ediyor mu?" Ali-Express'in farklı satıcıların bulunduğu bir platform olduğunu anlamak gerekir. Ali sitesinin satıcıları, AliExpress'te Paypal ile ödeme yapmayı kabul edip etmeyeceklerini seçerler; Uzantımız, söz konusu ürün için bu ödeme yönteminin kabul edilip edilmediğini bilmenizi sağlar. ✜ Nasıl çalışır Uzantımızı kullanmak için, AliExpress Paypal uzantısını Web mağazasından Chrome tarayıcınıza indirmeniz yeterlidir. Operasyon şu şekilde olacaktır: ➣ Uzantı tarayıcınıza indirildikten sonra, etkinleştirmek için uzantının logosuna tıklamanız gerekir, tarayıcı kapanana kadar etkin kalacaktır. Mevcut modu göstermek için "AÇIK" veya "KAPALI" görüntülenecektir. ➣ Eklentimiz, AliExpress Paypal ile ödeme yapacağınız ürün sayfasının satıcısının ödeme yöntemlerini analiz eder. ➣ "Paypal Kabul Edildi" veya "PayPal reddedildi" metni görüntülenir. ➣ Düğme görüntülendiğinde, bir sipariş verebilirsiniz: AliExpress'te Paypal ödemesiyle. Eklentimizin çalışması basittir: AliExpress Paypal ödeme uzantısı, doğrudan sitenin ürün sayfalarına bir düğme eklemenizi sağlar. (Paypal AliExpress ödemesi için) Paypal ödemesiyle AliExpress ödemesi, güvenli bir şekilde ödeme yapmanıza ve Paypal aracılığıyla alıcının garantisinden yararlanmanıza olanak tanır. Bu eklenti, ödeme yöntemini daha kolay kullanmanıza izin verecektir. Artık AliExpress Paypal'ı alıyor mu sorunun cevabını biliyorsunuz. ✜ AliExpress Paypal kullanıyor mu? Paypal'ı AliExpress'te kullanmak, ürünün satıcısını takiben mümkün olacaktır, aksi takdirde bu güvenli ödeme yöntemini kabul eden başka bir satıcıdan benzer bir ürün arayabilirsiniz. ✜ Kişisel verilerin gizliliği ve toplanması Kişisel verilere, RGPD'ye saygı ve Alibaba'nın ortak programlarına saygı duymak için: Kişisel verileriniz gerekli değildir, bu nedenle kişisel verileriniz toplanmaz. Eklentimiz "AliExpress Paypal", Paypal şirketi ve AliExpress platformuyla hiçbir şekilde bağlantılı değildir. Kullanıcıların doğrudan Ali web sitesinde gördüğü verileri daha basit bir şekilde resmileştirmek için kullanıyoruz. Uzantıyı kullanarak GTC'yi kabul etmiş olursunuz, uzatmanın siparişlerde Alibaba şirketi tarafından bir iş muhabiri olarak ödenmesini kabul edersiniz.

Latest reviews

 • (2021-12-27) Толя П.: не работает!
 • (2021-11-29) Sio kim: Paypal est tellement sécurisé, c'est rassurant de savoir que c'est disponible que aliexpress ! Merci pour l'extension
 • (2021-11-29) Pauline Trouart: Je le trouve très utile pour m'indiquer si paypal est accepté, c'est souvent le cas et ça me fait gagner du temps !
 • (2021-11-28) Rafał: Niestety to nie działa pokazuje na aukcji że akceptuje PayPal a podczas zakupu brak metody płatności paypal.
 • (2021-11-23) ΚΑΠΗ ΔΗΜΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ: ITS NOT WORKING !!!!!!! USELESS!!!!!
 • (2021-11-02) Avraam Makovski: it doesn't work
 • (2021-06-16) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: IT DOES NOT WORK. FIX IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • (2021-04-22) A B: It doesn't work. It shows Paypal accepted banner but anyway there isn't that possobility to pay.
 • (2021-03-16) 421: whoeta
 • (2021-01-25) kevin soares: Obrigado,vale a pena usar esta extensão,me ajudou muito,pode usar que é confiável, testei a extensão, é ótimo! Não tenho mais medo de fazer pedidos no aliexpress com paypal, e é grátis!
 • (2020-12-01) Pauline lefebvre: Merci, j'ai testé l'extension c'est top ! j'ai plus peur de commander sur aliexpress avec paypal, et c'est gratuit !

Latest issues

 • (2021-06-15, v:1.2) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ
  ΕΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΕ PAYPAL. ΓIATI?

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
2.6 (10 votes)
Last update / version
2020-12-22 / 1.2
Listing languages

Links