extension ExtPose

AliExpress Paypal (delisted)

CRX id

njkoakaanifjmpdggjclbmabhmfghico-

Description from extension meta

Ukážte, či predajca AliExpress prijíma Paypal

Image from store AliExpress Paypal
Description from store S rozšírením AliExpress Paypal: bezpečne platte na AliExpress cez Paypal. ✜ Prečo? Mnoho používateľov si kladie otázky: „Prijíma AliExpress Paypal?“ Je potrebné si uvedomiť, že Ali-Express je platforma s rôznymi dodávateľmi, ktorí sú k dispozícii. Predajcovia stránok Ali si vyberajú, či akceptujú platbu prostredníctvom Paypal na AliExpress; naše rozšírenie umožňuje jednoducho zistiť, či je tento spôsob platby pre príslušný produkt akceptovaný. ✜ Ako to funguje Ak chcete použiť naše rozšírenie, jednoducho si stiahnite rozšírenie AliExpress Paypal do prehliadača Chrome prostredníctvom webového obchodu. Operácia bude nasledovná: ➣ Po stiahnutí rozšírenia do prehliadača ho musíte aktivovať kliknutím na logo rozšírenia, ktoré zostane aktívne, kým sa prehliadač nezavrie. Na zobrazenie aktuálneho režimu sa zobrazí „ON“ alebo „OFF“. ➣ Náš plugin analyzuje spôsoby platby predajcu na produktovej stránke, na ktorej chcete skontrolovať platbu AliExpress cez Paypal ➣ Zobrazí sa text „Paypal prijatý“ alebo „PayPal odmietnutý“. ➣ Po zobrazení tlačidla môžete uskutočniť objednávku: na AliExpress platbou Paypal. Fungovanie nášho pluginu je jednoduché: Rozšírenie platby AliExpress Paypal vám umožňuje pridať tlačidlo priamo na produktové listy stránok. (Pri platbe Paypal AliExpress) Platba AliExpress prostredníctvom služby Paypal vám umožňuje platiť bezpečne a využívať záruky kupujúceho prostredníctvom služby Paypal. Tento doplnok vám umožní jednoduchšie používať spôsob platby. Teraz už viete odpoveď na otázku, či AliExpress využíva Paypal. ✜ Používa AliExpress Paypal? Používanie Paypal na AliExpress bude možné po predajcovi produktu, inak môžete vyhľadať podobný produkt od iného predajcu, ktorý akceptuje tento bezpečný platobný prostriedok. ✜ Ochrana osobných údajov a zhromažďovanie osobných údajov Pokiaľ ide o rešpektovanie osobných údajov, rešpektovanie RGPD a rešpektovanie partnerských programov Alibaba: Vaše osobné údaje nie sú potrebné, aby sa vaše osobné údaje nezhromažďovali. Náš doplnok „AliExpress Paypal“ nie je nijako prepojený so spoločnosťou Paypal a platformou AliExpress. Údaje, ktoré sú viditeľné pre používateľa, priamo používame priamo na webových stránkach Ali, aby sme ich jednoduchšie formalizovali. Používaním rozšírenia prijímate VOP, akceptujete, že rozšírenie vypláca ako obchodný reportér spoločnosť Alibaba na objednávkach.

Latest reviews

 • (2021-12-27) Толя П.: не работает!
 • (2021-11-29) Sio kim: Paypal est tellement sécurisé, c'est rassurant de savoir que c'est disponible que aliexpress ! Merci pour l'extension
 • (2021-11-29) Pauline Trouart: Je le trouve très utile pour m'indiquer si paypal est accepté, c'est souvent le cas et ça me fait gagner du temps !
 • (2021-11-28) Rafał: Niestety to nie działa pokazuje na aukcji że akceptuje PayPal a podczas zakupu brak metody płatności paypal.
 • (2021-11-23) ΚΑΠΗ ΔΗΜΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ: ITS NOT WORKING !!!!!!! USELESS!!!!!
 • (2021-11-02) Avraam Makovski: it doesn't work
 • (2021-06-16) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: IT DOES NOT WORK. FIX IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • (2021-04-22) A B: It doesn't work. It shows Paypal accepted banner but anyway there isn't that possobility to pay.
 • (2021-03-16) 421: whoeta
 • (2021-01-25) kevin soares: Obrigado,vale a pena usar esta extensão,me ajudou muito,pode usar que é confiável, testei a extensão, é ótimo! Não tenho mais medo de fazer pedidos no aliexpress com paypal, e é grátis!
 • (2020-12-01) Pauline lefebvre: Merci, j'ai testé l'extension c'est top ! j'ai plus peur de commander sur aliexpress avec paypal, et c'est gratuit !

Latest issues

 • (2021-06-15, v:1.2) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ
  ΕΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΕ PAYPAL. ΓIATI?

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
2.6 (10 votes)
Last update / version
2020-12-22 / 1.2
Listing languages

Links