extension ExtPose

AliExpress Paypal (delisted)

CRX id

njkoakaanifjmpdggjclbmabhmfghico-

Description from extension meta

Pokaż, czy sprzedawca AliExpress akceptuje Paypal

Image from store AliExpress Paypal
Description from store Z rozszerzeniem, AliExpress Paypal: płać bezpiecznie na AliExpress za pomocą Paypal. ✜ Dlaczego? Wielu użytkowników zadaje sobie pytanie: „Czy AliExpress akceptuje Paypal?” Należy zrozumieć, że Ali-Express to platforma z dostępnymi różnymi dostawcami. Sprzedawcy strony Ali wybierają, czy akceptują płatności przez Paypal na AliExpress; Nasze rozszerzenie pozwala po prostu wiedzieć, czy ta metoda płatności jest akceptowana dla danego produktu. ✜ Jak to działa Aby skorzystać z naszego rozszerzenia, po prostu pobierz rozszerzenie AliExpress Paypal w przeglądarce Chrome za pośrednictwem sklepu internetowego. Operacja będzie wyglądać następująco: ➣ Po pobraniu rozszerzenia do przeglądarki musisz kliknąć logo rozszerzenia, aby je aktywować, pozostanie ono aktywne do zamknięcia przeglądarki. Wyświetlone zostanie „ON” lub „OFF”, aby pokazać bieżący tryb. ➣ Nasza wtyczka analizuje metody płatności sprzedawcy na stronie produktu, na której chcesz sprawdzić płatności AliExpress za pomocą Paypal ➣ Wyświetlany jest tekst „Zaakceptowano PayPal” lub „Odrzucono PayPal”. ➣ Po wyświetleniu przycisku możesz złożyć zamówienie: na AliExpress za pomocą płatności Paypal. Działanie naszej wtyczki jest proste: rozszerzenie płatności AliExpress Paypal pozwala na dodanie przycisku bezpośrednio na kartach produktów na stronie. (W przypadku płatności Paypal AliExpress) Płatność AliExpress przez Paypal umożliwia bezpieczną płatność i skorzystanie z gwarancji kupującego za pośrednictwem Paypal. Ta wtyczka pozwoli ci łatwiej korzystać z metody płatności. Teraz znasz odpowiedź na pytanie, czy AliExpress korzysta z Paypal. ✜ Czy AliExpress korzysta z Paypal? Skorzystanie z Paypal na AliExpress będzie możliwe po sprzedaniu produktu, w przeciwnym razie możesz poszukać podobnego produktu od innego sprzedawcy, który akceptuje ten bezpieczny sposób płatności. ✜ Prywatność i gromadzenie danych osobowych Szanowanie danych osobowych, poszanowanie RGPD i poszanowanie programów partnerskich Alibaba: Twoje dane osobowe nie są konieczne, więc Twoje dane osobowe nie są gromadzone. Nasza wtyczka „AliExpress Paypal” nie jest w żaden sposób powiązana z firmą Paypal i platformą AliExpress. Po prostu wykorzystujemy dane widoczne dla użytkownika bezpośrednio na stronie internetowej Ali, aby sformalizować je w prostszy sposób. Korzystając z rozszerzenia, akceptujesz OWH, akceptujesz, że przedłużenie jest opłacane jako reporter biznesowy przez firmę Alibaba przy zamówieniach.

Latest reviews

 • (2021-12-27) Толя П.: не работает!
 • (2021-11-29) Sio kim: Paypal est tellement sécurisé, c'est rassurant de savoir que c'est disponible que aliexpress ! Merci pour l'extension
 • (2021-11-29) Pauline Trouart: Je le trouve très utile pour m'indiquer si paypal est accepté, c'est souvent le cas et ça me fait gagner du temps !
 • (2021-11-28) Rafał: Niestety to nie działa pokazuje na aukcji że akceptuje PayPal a podczas zakupu brak metody płatności paypal.
 • (2021-11-23) ΚΑΠΗ ΔΗΜΟΥ ΣΚΙΑΘΟΥ: ITS NOT WORKING !!!!!!! USELESS!!!!!
 • (2021-11-02) Avraam Makovski: it doesn't work
 • (2021-06-16) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: IT DOES NOT WORK. FIX IT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • (2021-04-22) A B: It doesn't work. It shows Paypal accepted banner but anyway there isn't that possobility to pay.
 • (2021-03-16) 421: whoeta
 • (2021-01-25) kevin soares: Obrigado,vale a pena usar esta extensão,me ajudou muito,pode usar que é confiável, testei a extensão, é ótimo! Não tenho mais medo de fazer pedidos no aliexpress com paypal, e é grátis!
 • (2020-12-01) Pauline lefebvre: Merci, j'ai testé l'extension c'est top ! j'ai plus peur de commander sur aliexpress avec paypal, et c'est gratuit !

Latest issues

 • (2021-06-15, v:1.2) ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΥΣΑΚΟΣ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ
  ΕΝΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΑΠΟΔΟΧΗ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΙΟΝΤΟΣ, ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΜΕ PAYPAL. ΓIATI?

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
2.6 (10 votes)
Last update / version
2020-12-22 / 1.2
Listing languages

Links