extension ExtPose

Pielāgota ritjosla

CRX id

elchgoiagofdppjcljnecjmekkkgjhhi-

Description from extension meta

Bezmaksas! Viegli un ātri pielāgojiet jebkuras vietnes ritjoslu.

Image from store Pielāgota ritjosla
Description from store Vai vēlaties mainīt ritināšanas joslas parādīšanas veidu vietnē? perfect scrollbar jquery Vienkārši vienkārši instalējiet mūsu programmatūru jau šodien. scrollable table bootstrap Izvēlieties jaunās ritjoslas krāsu un platumu Ļaujiet mūsu programmatūrai mainīt ritjoslas krāsu un platumu Tas ir ļoti vienkārši lietojams, pēc instalēšanas vienkārši noklikšķiniet uz paplašinājuma ikonas, un jūs varat sākt pielāgot ritjoslu. custom scrollbar codepen Atruna: lūdzu, ņemiet vērā, ka šo paplašinājumu NAV izveidojis Google, un to veic neatkarīga izstrādātāju komanda. Visas autortiesības pieder to attiecīgajiem īpašniekiem. Google neapstiprina un sponsorē šo Chrome paplašinājumu. Pielāgota ritjosla nepieder Google Inc., tā nav licencēta un nav Google Inc. meitasuzņēmums.

Latest reviews

  • (2023-04-07) 林佳憲: 加大滾動條,很有用
  • (2022-08-21) MohammadHossein Haqiqatkhah: Nice simple extension, though once enabled on a website, it is not possible to disable!
  • (2021-09-11) Charlie Hu: Great!!!!!!!!! It's just the thing I want!
  • (2021-07-16) Don Henderson: Will not widen Gmail scroll bar. Scrollbar widening can be achieved in the Registry OS-wide without an extension.
  • (2021-04-24) Dollie: no option to customise!!!!
  • (2021-04-22) iWajdi: Doesn't Work, tried everything I could it didn't work.

Statistics

Installs
610 history
Category
Rating
2.8 (5 votes)
Last update / version
2022-09-20 / 3.0.0
Listing languages

Links