extension ExtPose

Prispôsobený posúvač

CRX id

elchgoiagofdppjcljnecjmekkkgjhhi-

Description from extension meta

Zadarmo! Ľahko a rýchlo prispôsobte posúvač ľubovoľnej webovej stránky.

Image from store Prispôsobený posúvač
Description from store Chcete zmeniť spôsob, akým sa posúvač zobrazuje na webovej stránke? webflow horizontal scroll Jednoducho si dnes nainštalujte náš softvér. scroll angular Vyberte farbu a šírku svojho nového posuvného pruhu Nechajte náš softvér zmeniť farbu a šírku vášho posúvača Jeho použitie je veľmi jednoduché, stačí po inštalácii kliknúť na ikonu rozšírenia a môžete začať prispôsobovať rolovaciu lištu. react custom scroll Zrieknutie sa zodpovednosti: Upozorňujeme, že toto rozšírenie NIE je vyrobené spoločnosťou Google a je vyrobené nezávislým vývojovým tímom. Všetky autorské práva patria ich príslušným vlastníkom. Google toto rozšírenie pre Chrome nepodporuje ani nesponzoruje. Prispôsobený posúvač nevlastní spoločnosť Google, nemá na ňu licenciu a nie je jej dcérskou spoločnosťou.

Latest reviews

  • (2023-04-07) 林佳憲: 加大滾動條,很有用
  • (2022-08-21) MohammadHossein Haqiqatkhah: Nice simple extension, though once enabled on a website, it is not possible to disable!
  • (2021-09-11) Charlie Hu: Great!!!!!!!!! It's just the thing I want!
  • (2021-07-16) Don Henderson: Will not widen Gmail scroll bar. Scrollbar widening can be achieved in the Registry OS-wide without an extension.
  • (2021-04-24) Dollie: no option to customise!!!!
  • (2021-04-22) iWajdi: Doesn't Work, tried everything I could it didn't work.

Statistics

Installs
623 history
Category
Rating
2.8 (5 votes)
Last update / version
2022-09-20 / 3.0.0
Listing languages

Links