extension ExtPose

Özelleştirilmiş Kaydırma Çubuğu

CRX id

elchgoiagofdppjcljnecjmekkkgjhhi-

Description from extension meta

Bedava! Herhangi bir web sitesinin kaydırma çubuğunu kolay ve hızlı bir şekilde özelleştirin.

Image from store Özelleştirilmiş Kaydırma Çubuğu
Description from store Kaydırma çubuğunun bir web sitesinde görüntülenme şeklini değiştirmek mi istiyorsunuz? angular perfect scrollbar Yazılımımızı bugün kurmanız yeterli. javascript horizontal scroll Yeni kaydırma çubuğunuzun rengini ve genişliğini seçin Yazılımımızın kaydırma çubuğunuzun rengini ve genişliğini değiştirmesine izin verin Kullanımı çok basit, kurulumdan sonra uzantı simgesine tıklamanız yeterlidir ve kaydırma çubuğunu özelleştirmeye başlayabilirsiniz. css overflow scroll y Sorumluluk Reddi Beyanı: Lütfen bu uzantının Google tarafından OLMADIĞINI ve bağımsız bir geliştirme ekibi tarafından yapıldığını unutmayın. Tüm telif hakları kendi sahiplerine aittir. Google, bu Chrome uzantısını onaylamaz veya desteklemez. Özelleştirilmiş Kaydırma Çubuğu'nun sahibi değildir, lisansı yoktur ve Google Inc.'in bir yan kuruluşu değildir.

Latest reviews

  • (2023-06-02) mustafa yıldız: işini dört dörtlük yapıyor. uzantı sekmesine tıklayıp bu uzantının uzerine tıklayıp sabitleme ,iğneleme simgesine basın. Kaydırma çubuğu yanda sürekli görünür hale geliyor. BRAVO !
  • (2023-04-07) 林佳憲: 加大滾動條,很有用
  • (2022-08-21) MohammadHossein Haqiqatkhah: Nice simple extension, though once enabled on a website, it is not possible to disable!
  • (2021-09-11) Charlie Hu: Great!!!!!!!!! It's just the thing I want!
  • (2021-07-16) Don Henderson: Will not widen Gmail scroll bar. Scrollbar widening can be achieved in the Registry OS-wide without an extension.
  • (2021-04-24) Dollie: no option to customise!!!!
  • (2021-04-22) iWajdi: Doesn't Work, tried everything I could it didn't work.

Statistics

Installs
770 history
Category
Rating
3.5 (8 votes)
Last update / version
2022-09-20 / 3.0.0
Listing languages

Links