extension ExtPose

Tank Defender بازی

CRX id

afbfgagggheenljochjhlamadmffpkib-

Description from extension meta

Tank Defender یک بازی دفاعی سرگرم کننده است! از سرزمین خود در برابر هواپیماهای دشمن محافظت کنید! مبارزه با یک وسیله نقلیه مسلح!

Image from store Tank Defender بازی
Description from store Tank Defender یک بازی دفاعی اعتیاد آور و سرگرم کننده است. این یکی از چندین بازی جنگی است که ما لذت ارائه آن را داریم. طرح بازی TANK DEFENDER در طول گیم پلی "Tank Defender" مهاجمان به طور مداوم از هر طرف حمله می کنند. کل شهرها و سرزمین های کشور شما توسط نیروی هوایی دشمن بمباران می شود. گیم پلی شما باید به آنها شلیک کنید و قبل از اینکه به زمین برسند بمب های آنها را رهگیری کنید. همیشه هوشیار و متمرکز بمانید. هیچ نشانه ای از آتش بس از سوی مهاجم وجود ندارد، پس برای یک نبرد طولانی و طاقت فرسا آماده شوید. آیا برای دفاع از میهن خود آماده اید؟ زمان را از دست ندهید، همین حالا شروع کنید! چگونه بازی TANK DEFENDER را بازی کنیم؟ بازی Tank Defender آسان و اعتیاد آور است. اول از همه، می توانید تصمیم بگیرید که به صورت دستی یا خودکار عکس بگیرید. می توانید تانک را از راست به چپ و برعکس حرکت دهید و توپ را به سمت هدف نشانه گیری کنید. در طول بازی، مهمات، جان ها، حفاظت، زمان و امتیاز جمع آوری می کنید. کنترل ها - اگر با رایانه بازی می کنید: از ماوس برای هدایت توپ به سمت هدف استفاده کنید، از کلیدهای جهت دار چپ و راست یا کلیدهای "A" و "D" برای حرکت تانک استفاده کنید. - اگر روی یک دستگاه تلفن همراه بازی می کنید: از دکمه های مجازی در صفحه پایین بازی استفاده کنید (دکمه های فلش چپ و راست برای حرکت) توجه: در مرکز، برای راحتی می توانید شلیک خودکار را انتخاب کنید، در غیر این صورت، برای هدف گیری و شلیک باید به هدفی که می خواهید پایین بیاورید ضربه بزنید. Tank Defender is a fun war game to play when bored for FREE on Magbei.com! امکانات - 100٪ رایگان - بازی آفلاین - سرگرم کننده و آسان برای بازی با بازی Tank Defender چند امتیاز کسب خواهید کرد؟ به ما نشان دهید که چقدر در بازی های تانک مهارت دارید. الان بازی کن!

Latest reviews

  • (2022-09-17) Bertie Owenzy: This Chrome mini game is excellent for sneaking a quick round in class, since it only takes up a small amount of space. Only students can relate to it :)

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (2 votes)
Last update / version
2023-01-12 / 1.3
Listing languages

Links