extension ExtPose

Tank Defender Žaidimas - veikia neprisijungus

CRX id

afbfgagggheenljochjhlamadmffpkib-

Description from extension meta

„Tank Defender“ yra įdomus gynybos žaidimas! Apsaugokite savo žemę nuo priešo lėktuvų! Kova su ginkluotomis transporto priemonėmis!

Image from store Tank Defender Žaidimas - veikia neprisijungus
Description from store Tank Defender yra įtraukiantis ir įdomus gynybos žaidimas. Tai vienas iš kelių karo žaidimų, kuriuos mums malonu pristatyti. TANK GYNĖJO ŽAIDIMO SKLYPĖ „Tank Defender“ žaidimo metu užpuolikai nuolat atakuoja iš visų pusių. Visus jūsų šalies miestus ir žemes bombarduoja priešo oro pajėgos. ŽAIDIMO ŽAIDIMAS Jūs turite šaudyti į juos ir perimti jų bombas, kol jie pasiekia žemę. Visada būkite budrūs ir susikaupę. Nėra jokių įsibrovėlio paliaubų ženklų, todėl pasiruoškite ilgam ir varginančiam mūšiui. Ar esate pasirengęs ginti savo tėvynę? Negaiškite laiko, pradėkite dabar! KAIP ŽAISTI TANK DEFENDER ŽAIDIMĄ? Žaisti „Tank Defender“ lengva ir sukelia priklausomybę. Visų pirma, galite nuspręsti, ar fotografuoti rankiniu būdu, ar automatiškai. Galite perkelti tanką iš dešinės į kairę ir atvirkščiai ir nukreipti patranką į taikinį. Žaidimo metu renkate amuniciją, gyvybes, apsaugą, laiką ir taškus. VALDYMAS - Jei žaidžiate kompiuteriu: naudokite pelę, kad nukreiptumėte patranką į taikinį, naudokite rodyklių į kairę ir dešinę klavišus arba „A“ ir „D“ klavišus, norėdami perkelti tanką. - Jei žaidžiate mobiliajame įrenginyje: naudokite virtualius mygtukus apatiniame žaidimo ekrane (rodyklių į kairę ir dešinę mygtukai judėti) Pastaba: centre, kad būtų patogiau, galite pasirinkti automatinį šaudymą, kitu atveju, norėdami nusitaikyti ir iššauti, turite paliesti taikinį, kurį norite numušti. Tank Defender is a fun war game to play when bored for FREE on Magbei.com! FUNKCIJOS - 100% NEMOKAMAI - Žaidimas neprisijungus - Linksma ir lengva žaisti Kiek taškų surinksite žaisdami „Tank Defender“? Parodykite mums, kaip gerai mokate žaisti tankų žaidimus. Žaisti Dabar!

Latest reviews

  • (2022-09-17) Bertie Owenzy: This Chrome mini game is excellent for sneaking a quick round in class, since it only takes up a small amount of space. Only students can relate to it :)

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (2 votes)
Last update / version
2023-01-12 / 1.3
Listing languages

Links