extension ExtPose

Tank Defender Spēle - darbojas bezsaistē

CRX id

afbfgagggheenljochjhlamadmffpkib-

Description from extension meta

Tank Defender ir jautra aizsardzības spēle! Aizsargājiet savu zemi no ienaidnieka lidmašīnām! Cīņa ar bruņotu transportlīdzekli!

Image from store Tank Defender Spēle - darbojas bezsaistē
Description from store Tank Defender ir aizraujoša un jautra aizsardzības spēle. Šī ir viena no vairākām kara spēlēm, ko mums ir prieks prezentēt. TANK DEFENDER SPĒLES SIŽETS Spēles "Tank Defender" laikā iebrucēji nepārtraukti uzbrūk no visām pusēm. Visas jūsu valsts pilsētas un zemes bombardē ienaidnieka gaisa spēki. SPĒLES SPĒLE Jums ir jāšauj uz viņiem un jāpārtver viņu bumbas, pirms tās sasniedz zemi. Vienmēr esiet modrs un koncentrējies. Nekas neliecina par pamieru no iebrucēja, tāpēc sagatavojieties ilgai un nogurdinošai cīņai. Vai esat gatavs aizstāvēt savu dzimteni? Netērējiet laiku, sāciet tūlīt! KĀ SPĒLĒT TANK DEFENDER SPĒLI? Spēlēt Tank Defender ir viegli un rada atkarību. Pirmkārt, jūs varat izlemt, vai fotografēt manuāli vai automātiski. Jūs varat pārvietot tanku no labās puses uz kreiso un otrādi un tēmēt lielgabalu uz mērķi. Spēles laikā jūs savācat munīciju, dzīvības, aizsardzību, laiku un punktus. VADĪBAS - Ja spēlējat datorā: izmantojiet peli, lai virzītu lielgabalu uz mērķi, izmantojiet kreiso un labo bulttaustiņu vai taustiņus “A” un “D”, lai pārvietotu tanku. - Ja spēlējat mobilajā ierīcē: izmantojiet virtuālās pogas spēles apakšējā ekrānā (kreisās un labās bultiņas pogas, lai pārvietotos) Piezīme. Ērtības labad centrā varat izvēlēties automātisko izšaušanu, pretējā gadījumā jums ir jāpieskaras mērķim, kuru vēlaties notriekt, lai mērķētu un izšautu. Tank Defender is a fun war game to play when bored for FREE on Magbei.com! IESPĒJAS - 100% BEZMAKSAS - bezsaistes spēle - Jautri un viegli spēlēt Cik punktus iegūsi spēlējot Tank Defender? Parādiet mums, cik labi jūs esat tanku spēlēs. Spēlēt tagad!

Latest reviews

  • (2022-09-17) Bertie Owenzy: This Chrome mini game is excellent for sneaking a quick round in class, since it only takes up a small amount of space. Only students can relate to it :)

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (2 votes)
Last update / version
2023-01-12 / 1.3
Listing languages

Links