extension ExtPose

Tank Defender Hra - beží offline

CRX id

afbfgagggheenljochjhlamadmffpkib-

Description from extension meta

Tank Defender je skvelá obranná hra! Chráňte svoju zem pred nepriateľskými lietadlami! Bojujte pomocou ozbrojeného vozidla!

Image from store Tank Defender Hra - beží offline
Description from store Tank Defender je návyková a zábavná obranná hra. Toto je jedna z niekoľkých vojnových hier, ktoré máme to potešenie predstaviť. TANK OBRANCA HRA PLET Počas hry „Tank Defender“ útočníci neustále útočia zo všetkých strán. Nepriateľské letectvo bombarduje celé mestá a územia vašej krajiny. HRANIE Musíte na nich strieľať a zachytiť ich bomby skôr, ako sa dostanú na zem. Vždy buďte ostražitý a sústredený. Zo strany votrelca niet ani stopy po prímerí, takže sa pripravte na dlhú a vyčerpávajúcu bitku. Ste pripravení brániť svoju vlasť? Nestrácajte čas, začnite hneď! AKO HRAŤ HRU TANK Defender? Hrať Tank Defender je jednoduché a návykové. V prvom rade sa môžete rozhodnúť, či budete snímať manuálne alebo automaticky. Môžete pohybovať tankom sprava doľava a naopak a namieriť delo na cieľ. Počas hry zbierate muníciu, životy, ochranu, čas a body. OVLÁDANIE - Ak hráte na počítači: pomocou myši nasmerujte delo na cieľ, použite šípky doľava a doprava alebo klávesy „A“ a „D“ na pohyb tanku. - Ak hráte na mobilnom zariadení: použite virtuálne tlačidlá na spodnej obrazovke hry (na pohyb použite tlačidlá so šípkou doľava a doprava) Poznámka: V strede si môžete pre pohodlie vybrať automatickú streľbu, inak musíte klepnúť na cieľ, ktorý chcete zložiť, aby ste mohli zacieliť a vystreliť. Tank Defender is a fun war game to play when bored for FREE on Magbei.com! VLASTNOSTI - 100% ZDARMA - Offline hra - Zábavné a ľahké hrať Koľko bodov získate pri hre Tank Defender? Ukáž nám, aký si dobrý v hrách s tankami. Hrať teraz!

Latest reviews

  • (2022-09-17) Bertie Owenzy: This Chrome mini game is excellent for sneaking a quick round in class, since it only takes up a small amount of space. Only students can relate to it :)

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (2 votes)
Last update / version
2023-01-12 / 1.3
Listing languages

Links