extension ExtPose

OneNote Online

CRX id

ciniambnphakdoflgeamacamhfllbkmo-

Description from extension meta

Všechny svoje poznámky máte na jednom místě a všude s sebou.

Image from store OneNote Online
Description from store Office Online kombinuje nejběžnější funkce Office a možnosti pro spoluvytváření v reálném čase. Týmy ve škole i doma tak můžou spolupracovat na sdílených dokumentech, prezentacích a tabulkách. Office Online taky spolupracuje s aplikacemi Office instalovanými na počítači, takže si můžete vybrat, jak chcete pracovat. Používejte Office Online k dynamické spolupráci se spoluvytvářením v reálném čase, nebo pokud už máte Office, pokračujte v práci se všemi funkcemi aplikací Word, PowerPoint a Excel nainstalovaných na vašem PC nebo Macu. Začít je jednoduché. • Vytvářejte dokumenty, tabulky a prezentace online nebo pomocí desktopových verzí Office • Ukládejte je online na OneDrivu • Sdílejte je s ostatními a spolupracujte v reálném čase

Latest issues

 • (2023-09-23, v:2.0) Alexandru Pintilie: OneNote telefon
  Am o pagina de pe OneNote care nu a putut fi sincronizata complet - imi spune telefonul. Imi sugereaza ca ar trebui sa deschid cu OneNote Online pentru a vizualiza si rezolva conflictele de pe pagina...si nu stiu cum sa fac asta. Ma puteti ajuta?
 • (2023-09-18, v:2.0) Solomou 57 Solomou: \
  O Eκτυπωτής HP δεν τυπώνει
 • (2023-07-11, v:2.0) Julian Forsyth: unable to load office
  I am unable to load office apps to HP Chromebook - playstore says new chromebook is not compatible
 • (2023-07-04, v:2.0) Jadon Record: Poor Pen Support
  I am using an HP Chromebook tablet with a pen. The pen does not work natively as a pen. It is a pain, since the Chromebook is meant to be a note taking device.

Statistics

Installs
600,000 history
Category
Rating
3.8784 (798 votes)
Last update / version
2016-10-04 / 2.0
Listing languages

Links