extension ExtPose

OneNote Online

CRX id

ciniambnphakdoflgeamacamhfllbkmo-

Description from extension meta

Tüm notlarınız tek bir yerde ve her zaman sizinle.

Image from store OneNote Online
Description from store Office Online, en sık kullanılan Office özelliklerini bir araya getirir ve böylece okul ve evdeki ekiplerin paylaşılan belgeler, sunumlar ve elektronik tablolar üzerinde birlikte çalışabilmelerini sağlar. Office Online ayrıca masaüstü bilgisayarınızda yüklü Office uygulamalarıyla da çalışır. Böylece nasıl çalışmak istediğinize siz karar verirsiniz. Gerçek zamanlı birlikte yazma ve çalışma işlemleri için Office Online’ı kullanın. Zaten Office’e sahipseniz PC’nizde veya Mac’inizde yüklü Word, PowerPoint ve Excel uygulamalarının gücünü tam olarak kullanmaya devam edebilirsiniz. Office Online ile çalışmaya başlamak çok basittir: • İster çevrimiçi olarak, isterseniz de Office’in masaüstü sürümünü kullanarak belgeler, elektronik tablolar ve sunumlar oluşturun • Bunları OneDrive’a kaydedin • Gerçek zamanlı olarak diğer kişilerle birlikte çalışın

Latest issues

 • (2023-09-23, v:2.0) Alexandru Pintilie: OneNote telefon
  Am o pagina de pe OneNote care nu a putut fi sincronizata complet - imi spune telefonul. Imi sugereaza ca ar trebui sa deschid cu OneNote Online pentru a vizualiza si rezolva conflictele de pe pagina...si nu stiu cum sa fac asta. Ma puteti ajuta?
 • (2023-09-18, v:2.0) Solomou 57 Solomou: \
  O Eκτυπωτής HP δεν τυπώνει
 • (2023-07-11, v:2.0) Julian Forsyth: unable to load office
  I am unable to load office apps to HP Chromebook - playstore says new chromebook is not compatible
 • (2023-07-04, v:2.0) Jadon Record: Poor Pen Support
  I am using an HP Chromebook tablet with a pen. The pen does not work natively as a pen. It is a pain, since the Chromebook is meant to be a note taking device.

Statistics

Installs
700,000 history
Category
Rating
3.8784 (798 votes)
Last update / version
2016-10-04 / 2.0
Listing languages

Links