extension ExtPose

OneNote Online

CRX id

ciniambnphakdoflgeamacamhfllbkmo-

Description from extension meta

Kõik teie märkmed on ühes kohas ja alati käepärast.

Image from store OneNote Online
Description from store Office Online ühendab enim kasutatavad Office’i funktsioonid ja reaalaja koostööfunktsioonid, et meeskonnad saaksid koolis ja kodus teha koostööd ühisdokumentide, -esitluste ja -arvutustabelite osas. Office Online töötab ka arvutisse installitud Office’i rakendustega. Seega saate valida, kuidas töötada. Kasutage Office Online’i reaalajas kaasautorlusfunktsiooni abil dünaamiliselt koostöö tegemiseks või kui teil on juba Office, jätkake PC- või Mac-arvutisse installitud Wordi, PowerPointi ja Exceli täisfunktsionaalsete rakendustega töötamist. Alustamine on lihtne. • Looge dokumente, arvutustabeleid ja esitlusi veebis või Office’i töölauaversioonides. • Salvestage need veebis OneDrive’i. • Lubage teistega reaalaajas koostöötamiseks ühiskasutus.

Latest issues

 • (2023-09-23, v:2.0) Alexandru Pintilie: OneNote telefon
  Am o pagina de pe OneNote care nu a putut fi sincronizata complet - imi spune telefonul. Imi sugereaza ca ar trebui sa deschid cu OneNote Online pentru a vizualiza si rezolva conflictele de pe pagina...si nu stiu cum sa fac asta. Ma puteti ajuta?
 • (2023-09-18, v:2.0) Solomou 57 Solomou: \
  O Eκτυπωτής HP δεν τυπώνει
 • (2023-07-11, v:2.0) Julian Forsyth: unable to load office
  I am unable to load office apps to HP Chromebook - playstore says new chromebook is not compatible
 • (2023-07-04, v:2.0) Jadon Record: Poor Pen Support
  I am using an HP Chromebook tablet with a pen. The pen does not work natively as a pen. It is a pain, since the Chromebook is meant to be a note taking device.

Statistics

Installs
500,000 history
Category
Rating
3.8784 (798 votes)
Last update / version
2016-10-04 / 2.0
Listing languages

Links