extension ExtPose

OneNote Online

CRX id

ciniambnphakdoflgeamacamhfllbkmo-

Description from extension meta

Visas jūsu piezīmes vienuviet un vienmēr ar jums.

Image from store OneNote Online
Description from store Office Online apvieno visbiežāk izmantotos Office līdzekļus un koprediģēšanas iespējas reāllaikā, lai grupas skolā un mājās varētu sadarboties koplietotos dokumentos, prezentācijās un izklājlapās. Office Online var izmantot arī ar datorā instalētajām Office lietojumprogrammām, tāpēc varat izvēlēties sev piemērotu strādāšanas veidu. Izmantojiet Office Online, lai dinamiski sadarbotos un koprediģētu reāllaikā. Ja jums jau ir Office, varat turpināt izmantot visas datorā vai Mac datorā instalētās Word, PowerPoint un Excel priekšrocības. Darba sākšana ir ļoti vienkārša • Izveidojiet dokumentus, izklājlapas un prezentācijas tiešsaistē vai datora Office versijā • Saglabājiet tos tiešsaistē pakalpojumā OneDrive • Koplietojiet ar citiem lietotājiem, lai sadarbotos reāllaikā

Latest issues

 • (2023-09-23, v:2.0) Alexandru Pintilie: OneNote telefon
  Am o pagina de pe OneNote care nu a putut fi sincronizata complet - imi spune telefonul. Imi sugereaza ca ar trebui sa deschid cu OneNote Online pentru a vizualiza si rezolva conflictele de pe pagina...si nu stiu cum sa fac asta. Ma puteti ajuta?
 • (2023-09-18, v:2.0) Solomou 57 Solomou: \
  O Eκτυπωτής HP δεν τυπώνει
 • (2023-07-11, v:2.0) Julian Forsyth: unable to load office
  I am unable to load office apps to HP Chromebook - playstore says new chromebook is not compatible
 • (2023-07-04, v:2.0) Jadon Record: Poor Pen Support
  I am using an HP Chromebook tablet with a pen. The pen does not work natively as a pen. It is a pain, since the Chromebook is meant to be a note taking device.

Statistics

Installs
500,000 history
Category
Rating
3.8784 (798 votes)
Last update / version
2016-10-04 / 2.0
Listing languages

Links