extension ExtPose

Mapa světa

Description from extension meta

Mapa světa aplikace pro děti i dospělé, které činí učení o zemích a kontinentech zábavy.

Image from store Mapa světa
Description from store Objevte svět s " The World Map " Máte vášeň v geografii ? Myslíte si, že nekonečně putování v procházení internetu a čtení článků napsaných v různých zemích? Nebo na druhou stranu si budete čelit těžké době pomáhá s poučením o geografii vašich dětí ? V žádném případě se nemusíte starat o nic víc , tady je váš konečný průvodce a zachránce života - " Mapa světa " app . Gear up , budepříští Christopher Columbus , začít používat aplikace a dobýt svět ! Na rozdíl od většiny ostatních nesmyslných her, které spotřebovávají drahocenný čas a dát vám nic jiného než lítost na oplátku , "Mapa světa " jevzdělávací aplikace, která bude značně zlepšit své znalosti o zemích světa . Každý druhý se zapojit do této skvělé aplikace vám pomůže uhasit žízeň znalostí . Ideální , aby se vaše děti nebo vaši mysl pozitivně obsazené a vstřebává ve studiu na světě . Tato aplikace může být také velmi užitečné pro zlepšení obecné znalosti požadované v pracovních rozhovorech . Většina mapě her se zaměřuje pouze na popularizaci geografie , a proto nevyhnutelně nedaří stimulovat vzrušení na delší dobu mezi hráči . V rozporu to , " Mapa světa " app zpracovává základní dávku atraktivity v kombinaci s vizuálně atraktivní grafikou a animací v rovnováze s jednoduchostí . Toto poznání založená hra je tak snadné hrát . Jediné, co musíte udělat, je zdržet nad zemí pomocí kurzoru a zapalují svou paměť , aby se jméno země, ve které právě jste . Chcete-li , aby váš život jednoduššíodpověď se objeví v dolní části aplikace . Pro ty, kteří chtěli vybudovat důkladné znalosti o každé zemi v šesti nejdůležitějších kontinentech , a to v Evropě, Asii , Austrálii , Severní Americe , Jižní Americe a Africe specificky vybrat kontinent a problém sami ! Rodiče, kteří chtějí , aby jejich děti nic jiného, ​​nežto nejlepší a jednotlivci obsedantní o geografii , nenechte si ujít tuto skvělou příležitost . Poskytněte svým dětem s volnočasové aktivity , které udržuje je chytrý a ostrý a přitom jim radost . Vytvořte si koníček, který bude leštit své znalosti o světových studiích . Nezapomeňte, nic nemůže být v porovnání s poznatky . Neváhejte už , dostanete inovativní a náročné " Mapa světa " app a zažít to pro sebe !

Latest reviews

  • (2018-12-14) Johan González: I can not uninstall it, the one that programmed this for extension is a stupid, or is an extension that steals information, please do not install it and help to report this extension. No puedo desinstalarlo, el que programó esto para la extensión es un pendejo, o es una extensión que roba información, por favor no lo instale y ayude a reportar esta extensión.
  • (2018-12-05) vishnu rao: Thanks for making me productive for free!
  • (2018-03-20) OllyDarcy: This hardly works! Sudan and Egypt are UNIFIED.
  • (2018-01-17) Erik Salvail: This program showed up out of nowhere... and will not delete! I feel like it is a malware or virus. Support has given zero help to get rid of this rouge extension. :(

Statistics

Installs
12,008
Category
Fun
Rating
2.8904 (73 votes)
Last update / version
2017-12-26 / 3.6
Listing languages

Links