extension ExtPose

Карта світу

Description from extension meta

Карта світу додаток для дітей і дорослих, що складає вивчення країн і континенту весело.

Image from store Карта світу
Description from store Дослідіть світ разом з "карті світу" У вас є пристрасть в географії? Чи вважаєте ви себе нескінченно блукаючи в інтернет-перегляду та читання статей, написаних на різних країнах? Або, з іншого боку ви стикаєтеся важкий час допомагає з уроків географії ваших дітей? У будь-якому разі не хвилюйтеся більше, ось іде ваша кінцева керівництво і життя заставка - додаток 'карті світу ". Готуйтеся, буде наступним Христофор Колумб, почати використовувати додаток і завоювати весь світ! На відміну від більшості інших безглуздих ігор, які споживають свій дорогоцінний час і дасть вам нічого, окрім жалю в свою чергу, «Карта світу» є освітнім додатком, що буде дуже поліпшити свої знання про країни світу. Кожен другий ви брати участь в цій блискучій програма допоможе вгамувати спрагу знань. Ідеально, щоб зберегти ваші діти або ваш розум позитивно займаної і поглинається у вивченні світу. Ця програма також може бути дуже корисно в поліпшенні загального знання, необхідні в співбесіді. Більшість карті гри зосереджується лише на популяризації географії і тому неминуче не можуть стимулювати порушення протягом тривалого періоду серед гравців. Суперечливі це, додаток "Карта світу" обробляє істотну дозу привабливості в поєднанні з візуально привабливим графіки та анімації ретельно збалансовані з простотою. Ця гра, заснована на знаннях настільки легко грати. Все, що вам потрібно зробити, це затриматися на країнах, що використовують курсор і розпалити вашу пам'ять, щоб отримати назву країни ви знаходитесь. Щоб зробити ваше життя простіше відповідь з'явиться в нижній частині програми. Для тих, хто хоче побудувати глибокі знання про кожну країну в шести найбільш важливих континентах, а саме Європи, Азії, Австралії, Північної Америки, Південної Америки і Африки може спеціально вибрати континент і кинути виклик собі! Батьки, які хочуть, щоб дати їх дітей нічого, крім самого кращого і фізичні особи обсесивно про географію не пропустіть цю прекрасну можливість. Надайте своїм дітям з дозвільної діяльності, що тримає їх розумний і гострий, роблячи їх щасливими. Побудувати хобі, яке буде полірувати свої знання на світових досліджень. Запам'ятати ніщо не може зрівнятися з знань. Не соромтеся більше, отримати інноваційні та складні 'карті світу "додаток і випробувати його на собі!

Latest reviews

  • (2018-12-14) Johan González: I can not uninstall it, the one that programmed this for extension is a stupid, or is an extension that steals information, please do not install it and help to report this extension. No puedo desinstalarlo, el que programó esto para la extensión es un pendejo, o es una extensión que roba información, por favor no lo instale y ayude a reportar esta extensión.
  • (2018-12-05) vishnu rao: Thanks for making me productive for free!
  • (2018-03-20) OllyDarcy: This hardly works! Sudan and Egypt are UNIFIED.
  • (2018-01-17) Erik Salvail: This program showed up out of nowhere... and will not delete! I feel like it is a malware or virus. Support has given zero help to get rid of this rouge extension. :(

Statistics

Installs
11,974
Category
Fun
Rating
2.8904 (73 votes)
Last update / version
2017-12-26 / 3.6
Listing languages

Links