extension ExtPose

Mapa świata

Description from extension meta

Mapa Świata aplikacji dla dzieci i dorosłych sprawia, że ​​poznawanie krajów i kontynentów zabawy.

Image from store Mapa świata
Description from store Poznaj świat z "Mapa świata" Czy masz pasję w geografii? Czy zdarza Ci się bez końca wędrówki w przeglądania Internetu i czytania artykułów napisanych w różnych krajach? Albo z drugiej strony masz twarz trudny czas pomagając w lekcjach geografii dzieci "? W każdym razie nie martw się więcej, oto twój ostateczny przewodnik i wygaszacz życia - aplikacja "mapy świata". Przygotuj się, będzie następny Krzysztof Kolumb, rozpocząć korzystanie z aplikacji i podbić świat! W przeciwieństwie do większości innych bezsensownych gier, które zużywają swój cenny czas i daje nic w zamian, ale żal, "Mapa Świata" to aplikacja edukacyjna, która ogromnie poprawić swoją wiedzę na temat krajów na świecie. Każdy drugi jesteś zaangażowania w tej wspaniałej aplikacji pomoże ugasić pragnienie wiedzy. Idealny, aby zachować swoje dzieci lub umysł pozytywnie zajmowany i pochłaniane w badaniu świata. Ta aplikacja może być bardzo pomocne w poprawie ogólnej wiedzy wymaganej w rozmowach kwalifikacyjnych. Większość gier mapie koncentruje się tylko na popularyzację geografii, a więc w sposób nieunikniony nie stymulują podniecenie na dłuższy okres między graczami. Zaprzeczając tego, aplikacja "Mapa świata" przetwarza zasadniczą dawkę atrakcyjności w połączeniu z wizualnie grafiki i animacji starannie wyważony z prostotą. Ta gra oparta na wiedzy jest tak łatwy do gry. Wszystko co musisz zrobić, to marudzić nad krajami za pomocą kursora i rozpalać swoją pamięć, aby uzyskać nazwę kraju jesteś. Aby ułatwić Ci życie odpowiedź pojawi się w dolnym końcu aplikacji. Dla tych, którzy lubią budować gruntowną wiedzę na temat każdego kraju, w sześciu najważniejszych kontynentach, czyli Europy, Azji, Australii, Ameryce Północnej, Ameryce Południowej i Afryce może specjalnie wybrać kontynent i wyzwanie siebie! Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci nic nie daje, ale to, co najlepsze i osoby obsesyjne o geografii nie przegap tej wspaniałej okazji. Zapewnienie dzieciom z działalności rozrywka, która utrzymuje ich elegancki i ostry, a jednocześnie ich szczęśliwymi. Budowanie hobby, które będzie dopracowanie swoją wiedzę na studiach świata. Pamiętaj, nic nie może być w stosunku do wiedzy. Nie wahaj się dłużej, uzyskać innowacyjne i ambitne app "mapie świata" i przeżyć samemu!

Latest reviews

  • (2018-12-14) Johan González: I can not uninstall it, the one that programmed this for extension is a stupid, or is an extension that steals information, please do not install it and help to report this extension. No puedo desinstalarlo, el que programó esto para la extensión es un pendejo, o es una extensión que roba información, por favor no lo instale y ayude a reportar esta extensión.
  • (2018-12-05) vishnu rao: Thanks for making me productive for free!
  • (2018-03-20) OllyDarcy: This hardly works! Sudan and Egypt are UNIFIED.
  • (2018-01-17) Erik Salvail: This program showed up out of nowhere... and will not delete! I feel like it is a malware or virus. Support has given zero help to get rid of this rouge extension. :(

Statistics

Installs
12,008
Category
Fun
Rating
2.8904 (73 votes)
Last update / version
2017-12-26 / 3.6
Listing languages

Links