extension ExtPose

Pasaulio žemėlapis

Description from extension meta

Pasaulio žemėlapis vaikams ir suaugusiems, kurie daro sužinoti apie šalis ir žemyno įdomus prašymas.

Image from store Pasaulio žemėlapis
Description from store Tyrinėti pasaulį su "Pasaulio žemėlapis" Ar turite geografijos aistrą? Ar jums rasti sau be galo klajojo naršymui internete ir skaityti straipsnių parašyta įvairiose šalyse? Arba, kita vertus, jūs susiduria su sunku pagalbos su savo vaikų geografijos pamokose? Bet kuriuo atveju nereikia jaudintis, bet daugiau, čia ateina jūsų gidu ir gyvenimo užsklandą - "pasaulio žemėlapyje" progr. Pavarų aukštyn, būti šalia Kristupas Kolumbas, pradėti naudoti programą ir užkariauti pasaulį! Skirtingai nuo daugumos kitų bereikšmių žaidimai, kurie sunaudoja savo brangų laiką ir suteiks jums nieko, bet apgailestauju mainais, "Pasaulio žemėlapis" yra švietimo programa, kuri bus nepaprastai pagerinti savo žinias apie pasaulio šalių. Kiekvienas ir kiekvieną sekundę jūs dalyvauti šiame puikus app padės numalšinti troškulį žinių. Idealiai tinka išlaikyti savo vaikus ar savo mintis pozityviai užima ir absorbuojamas pasaulio tyrimas. Ši programa taip pat gali būti labai naudinga siekiant pagerinti bendras žinias reikalaujamą darbo interviu. Dauguma žemėlapyje žaidimai dėmesys skiriamas tik populiarinant geografiją, todėl neišvengiamai žlugti skatinti įspūdžių už ilgesnį laikotarpį tarp žaidėjų. Prieštaraujančių tai, "Pasaulio žemėlapyje" programa apdoroja svarbų dozę patrauklumo kartu su vizualiai patraukli grafika ir animacija kruopščiai subalansuotas su paprastumu. Tai žinių žaidimas yra labai paprasta žaisti. Viskas, ką turite padaryti, tai svyruos per šalių, naudodami pelės kursorių ir pakurti savo atminties gauti šalies, kurioje esate, pavadinimas. Norėdami, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis atsakymas bus rodomas apatinėje app. Tiems, kurie mėgsta kurti išsamių žinių apie kiekvienos šalies į šešias svarbiausių žemynuose, ty Europoje, Azijoje, Australijoje, Šiaurės Amerikoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje galima specialiai pasirinkti žemyną ir mesti iššūkį sau! Tėvai, kurie nori, kad jų vaikams nieko, bet geriausias ir asmenys obsesinis apie geografiją nepraleiskite puikią galimybę. Pateikite savo vaikus su laisvalaikio veikla, kuri išlaiko juos protingas ir aštrus, o todėl jas laimingas. Sukurkite hobis, kad bus nupoliruoti savo žinias apie pasaulio tyrimais. Prisiminti nieko galima palyginti su žiniomis. Nedvejokite nebėra, gauti inovacinį ir sudėtingas "Pasaulio žemėlapyje" programą ir patirti tai patys!

Latest reviews

  • (2018-12-14) Johan González: I can not uninstall it, the one that programmed this for extension is a stupid, or is an extension that steals information, please do not install it and help to report this extension. No puedo desinstalarlo, el que programó esto para la extensión es un pendejo, o es una extensión que roba información, por favor no lo instale y ayude a reportar esta extensión.
  • (2018-12-05) vishnu rao: Thanks for making me productive for free!
  • (2018-03-20) OllyDarcy: This hardly works! Sudan and Egypt are UNIFIED.
  • (2018-01-17) Erik Salvail: This program showed up out of nowhere... and will not delete! I feel like it is a malware or virus. Support has given zero help to get rid of this rouge extension. :(

Statistics

Installs
12,008
Category
Fun
Rating
2.8904 (73 votes)
Last update / version
2017-12-26 / 3.6
Listing languages

Links