extension ExtPose

Ülemaailmne kaart

Description from extension meta

Maailma kaart rakendus lastele ja täiskasvanutele, mis teeb õppimise kohta riikide ja mandri lõbus.

Image from store Ülemaailmne kaart
Description from store Avasta maailma "World Map " Kas teil onkirg geograafia ? Kas sa leiad end lõputult ekslemineInterneti sirvimist ja lugemist artikleid kirjutatud erinevates riikides ? Või teisest küljest sa silmitsiraske aeg aidata oma laste geograafia tundides ? Igal juhul ärge muretsege enam , siin on teie ülim giid ja elu saver - "World Map " app. Gear üles , järgmine Christopher Columbus, hakata kasutamaapp ja vallutada maailm! Erinevalt enamikust teistest mõttetu mängud , mis tarbivad oma väärtuslikku aega ja annab sulle midagi, kuid kahju, et vastutasuks "World Map " onharidus- app , mis tohutult parandada oma teadmisi maailma riigid . Iga teine ​​te osalema selles geniaalne app aitab jahutuse oma janu teadmiste . Ideaalne hoida oma lapsi või oma meelt positiivselt hõivatud ja imendub uuring maailmas. See app võib olla ka väga kasulik, et parandada üldteadmisi nõutud tööintervjuul. Enamik kaardi mängud keskendub ainult populariseerimise geograafia ja seega paratamatult ei suuda stimuleerida põnevust pikemaks ajaks mängijate seas . Vastuolus selle " maailmakaardil " app töötleboluline annus atraktiivsust koos visuaalselt graafika ja animatsioonid hoolikalt tasakaalustada lihtsus . See teadmine põhineb mängu on nii lihtne mängida . Kõik, mida pead tegema, on jõlkuma üle kasutavate riikide kursor ja süütama oma mälu , et saada riigi nimi te olete . Et muuta oma elu lihtsamaksvastus ilmub alumisse otsaapp. Neile, kes soovivad ehitada põhjalikke teadmisi iga riigi kuue tähtsamaid mandritel , nimelt Euroopa, Aasia , Austraalia, Põhja-Ameerika , Lõuna- Ameerikas ja Aafrikas on eriti Valige maailmajagu ja väljakutset ennast ! Vanemad, kes tahavad anda oma lastele midagi, kuid väga heade ja üksikisikute obsessiiv geograafia ei jäta see suurepärane võimalus . Esitage oma lapsed vaba aja veetmisega , mis hoiab neid nutikas ja terav , tehes neid õnnelikuks . Ehitamine hobi , mis Poola oma teadmisi maailma uuringuid . Mäleta midagi võib võrrelda teadmisi. Ärge kartke enam saadauuenduslike ja väljakutseid "World Map " app ja kogeda seda ise!

Latest reviews

  • (2018-12-14) Johan González: I can not uninstall it, the one that programmed this for extension is a stupid, or is an extension that steals information, please do not install it and help to report this extension. No puedo desinstalarlo, el que programó esto para la extensión es un pendejo, o es una extensión que roba información, por favor no lo instale y ayude a reportar esta extensión.
  • (2018-12-05) vishnu rao: Thanks for making me productive for free!
  • (2018-03-20) OllyDarcy: This hardly works! Sudan and Egypt are UNIFIED.
  • (2018-01-17) Erik Salvail: This program showed up out of nowhere... and will not delete! I feel like it is a malware or virus. Support has given zero help to get rid of this rouge extension. :(

Statistics

Installs
11,974
Category
Fun
Rating
2.8904 (73 votes)
Last update / version
2017-12-26 / 3.6
Listing languages

Links