extension ExtPose

Vrhcáby (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Zahrajte si klasickou hru Backgammon zdarma

Image from store Vrhcáby
Description from store Hledáte online hru, která není jen zábava, ale také vás kriticky myslí? Pak jste na správném místě, tady máme herní backgammon. Tradičně je to desková hra, jejíž počátky lze vysledovat před tisíci lety. Ale dnes, v moderní době, je nyní k dispozici jako online hra, aby se vyrovnala měnícím se časům. Stejně jako tradiční desková hra, online backgammon má stejná pravidla. Hrají je také dva hráči: buď hrajete proti počítači nebo proti někomu jinému, který je také online, ale nemusí být nezbytně ve stejné oblasti, kde hrajete. Každý z hráčů dostane patnáct kusů a střídavě se bude pohybovat v závislosti na výsledku hry. Při hraní této hry je důležité mít dobrou strategii, při níž se můžete snadno měnit, jak hra postupuje v závislosti na pohybech soupeře. Vítěz je deklarován pouze tehdy, když jeden z hráčů je schopen zcela přesunout všech svých patnáct kusů z hrací plochy. Nicméně vyhrávat hru není tak snadné, jak se může zdát. Jedna hra s backgammonem může trvat od pěti do šedesáti minut v závislosti na strategii a taktice hráče a na jejich štěstí, jakmile si zahrají kostky. Tato hra je opravdu dobrou příležitostí pro dospělé i děti, aby vycvičovali svou mysl a viděli, jak jsou šťastní. V minulosti hrály hry na stolní desce velmi oblíbené. Nicméně, vzhledem k vývoji internetu, byly tyto tradiční hry vynechány včetně stolních her. Různé on-line hry, které jsou preferovány mnoha dospělými i dětmi, je nahradily. On-line vývojáři hry si toho všimli, a proto se rozhodli začlenit ty tradiční stolní hry online tím, že vytvoří online verzi. A z populárních deskových her, které mají nyní, online verze je backgammon. Jedná se možná o jednu z nejstarších známých deskových her, které se datují téměř na 5000 let. Backgammon hry může být na první pohled jednoduchý. Ale když se dostanete k hře, to je čas, kdy si uvědomíte, že to není hra pro slabé. Tím myslím, že hráči této hry by měli mít rychlé myšlení, strategické plánování a unce štěstí. Tato hra se hraje mezi dvěma hráči, z nichž každý má patnáct kusů, které se vydají z hrací plochy. Když hráč úplně přesune všechny 15 kusů z paluby, vyhrává hru. Tato hra získala zájem mnoha dětí i dospělých, protože trénuje jejich mysl, aby kriticky přemýšleli, aby překonali svého soupeře. Hráči by měli mít výbornou strategii, taktiku a znalosti v rychlém počítání a pravděpodobnosti. Ve skutečnosti, backgammon hry, ačkoli to bylo kdysi tradiční, stal se nyní velmi populární v online komunitě, kde si můžete hrát sami proti počítači nebo mít turnaj proti skutečné osobě, která je také on-line.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links