extension ExtPose

Backgammon (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Zagraj w klasyczną grę Backgammon za darmo

Image from store Backgammon
Description from store Czy szukasz gry online, która jest nie tylko zabawna, ale także sprawia, że ​​myślisz krytycznie? Jesteś we właściwym miejscu, tutaj mamy grę backgammon. Tradycyjnie jest to gra planszowa, której początki sięgają tysięcy lat temu. Ale dzisiaj, w czasach współczesnych, jest on teraz dostępny jako gra online, aby sprostać zmieniającym się czasom. Podobnie jak w tradycyjnej grze planszowej, backgammon online ma te same zasady. Grają również dwaj gracze: albo grasz przeciwko komputerowi, albo przeciwko komuś, kto jest również online, ale niekoniecznie musi być w tym samym obszarze, w którym grasz. Każdy z graczy otrzymuje piętnaście części i na przemian wykonuje ruch w zależności od wyniku rzutu kostką. Podczas grania ważne jest, aby mieć dobrą strategię, w której możesz łatwo modyfikować grę w zależności od ruchów przeciwnika. Zwycięzca zostaje ogłoszony tylko wtedy, gdy jeden z graczy jest w stanie całkowicie przenieść wszystkie piętnaście elementów z planszy. Jednak wygrana w grę nie jest tak łatwa, jak mogłoby się wydawać. Pojedyncza gra w tryktrak może trwać od pięciu do sześćdziesięciu minut, w zależności od strategii i taktyki gracza oraz ich szczęścia po rzucie kośćmi. Ta gra jest rzeczywiście dobrą okazją dla dorosłych i dzieci do trenowania swoich umysłów i zobaczenia, jakie mają szczęście. Granie w gry planszowe było bardzo popularne w przeszłości. Jednak ze względu na rozwój Internetu te tradycyjne gry zostały pominięte, w tym gry planszowe. Różne gry internetowe, które są preferowane przez wielu dorosłych i dzieci, zastąpiły je. Twórcy gier online zauważyli to, dlatego postanowili włączyć te tradycyjne gry planszowe online, tworząc wersję online. I popularnych gier planszowych, które teraz, wersja online jest backgammon. Jest to prawdopodobnie jedna z najstarszych znanych gier planszowych, które sięgają prawie 5000 lat. Gra w backgammona może być prosta na pierwszy rzut oka. Ale kiedy zaczniesz grać w tę grę, wtedy zdasz sobie sprawę, że to nie jest gra dla słabych. Rozumiem przez to, że gracze tej gry powinni posiadać szybkie myślenie, planowanie strategiczne i uncję szczęścia. Ta gra jest rozgrywana pomiędzy dwoma graczami, z których każdy ma piętnaście sztuk, które wyprowadzą z planszy. Kiedy gracz całkowicie przenosi wszystkie swoje 15 elementów ze stołu, wygrywa grę. Ta gra wzbudziła zainteresowanie wielu dzieci i dorosłych, ponieważ szkoli ich umysł, aby myśleć krytycznie, aby przechytrzyć przeciwnika. Gracze powinni mieć doskonałą strategię, taktykę i wiedzę na temat szybkiego liczenia i prawdopodobieństwa. W rzeczywistości backgammon gry, choć kiedyś był tradycyjny, stał się bardzo popularny w społeczności online, w której można grać samemu z komputerem lub odbyć turniej z prawdziwą osobą, która jest również online.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links