extension ExtPose

Backgammon (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Galite nemokamai žaisti klasikinį Backgammon žaidimą

Image from store Backgammon
Description from store Ar ieškote internetinio žaidimo, kuris yra ne tik įdomus, bet ir daro įtaką kritiškai? Tada esate tinkamoje vietoje, čia mes turime žaidimo nardai. Tradiciškai tai yra stalo žaidimas, kurio kilmę galima atsekti tūkstančius metų. Tačiau šiandien, šiuolaikiniais laikais, dabar galima naudotis kaip internetiniu žaidimu, kad atitiktų besikeičiančius laikus. Tiesiog kaip ir tradicinis lentos žaidimas, internetinis nardai turi tas pačias taisykles. Ją taip pat vaidina du žaidėjai: jūs žaidžiate prieš kompiuterį arba prieš ką nors kitą, kuris taip pat yra internete, bet nebūtinai yra toje pačioje srityje, kur žaidžiate. Kiekvienam žaidėjui suteikiama penkiolika vienetų ir pakaitomis pajudės priklausomai nuo kauliukų ritulio rezultato. Žaidžiant šį žaidimą, svarbu turėti gerą strategiją, kuria galite lengvai keisti žaidimo progresą, priklausomai nuo jūsų priešininko judesių. Laimėtojas bus paskelbtas tik tuo atveju, kai vienas iš žaidėjų gali visiškai perkelti visus penkiolika savo kūrinių iš lentos. Tačiau laimėti žaidimą nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Vienintelis nardų žaidimas gali užtrukti nuo penkių iki šešiasdešimt minučių priklausomai nuo žaidėjo strategijos ir taktikos bei jų sėkmės, kai jų ritės kauliukai. Šis žaidimas tikrai yra puiki proga suaugusiems ir vaikams mokyti savo protus ir pamatyti, kaip jie laimingi. Žaidimų aikštelės buvo labai populiarios praeityje. Tačiau dėl interneto plėtojimo šie tradiciniai žaidimai buvo pašalinti, įskaitant stalo žaidimus. Jie pakeitė įvairius internetinius žaidimus, kuriuos labiau mėgsta daug suaugusiųjų ir vaikų. Tai pastebėjo internetinių žaidimų kūrėjai, todėl nusprendė įtraukti įprastus internetinius internetinius žaidimus internete. Ir iš populiarių stalo žaidimų, kurie dabar yra internetinė versija yra nardai. Tai galbūt vienas iš seniausių žinomų lentos žaidimų, kurie prasideda beveik 5000 metų. Žaidimo tortas gali būti paprastas iš pirmo žvilgsnio. Tačiau, kai žaidžiate žaidimą, tai laikas, kai suprasite, kad silpniems žaidimams tai nėra žaidimas. Tai reiškia, kad šio žaidimo žaidėjai turėtų turėti greitą mąstymą, strateginį planavimą ir sėkmės unciją. Šis žaidimas yra žaidžiamas tarp dviejų žaidėjų, kiekvienas iš jų turi penkiolika vienetų, iš kurių jie išeis iš lentos. Kai žaidėjas visiškai perkelia visus savo 15 vienetų nuo lentos, jis laimi žaidimą. Šis žaidimas gavo daugelio vaikų ir suaugusiųjų susidomėjimą, nes jis traukia savo mintis kritiškai mąstyti, kad pervertintų savo varžovą. Žaidėjai turėtų turėti puikią strategiją, taktiką ir žinias greito skaičiavimo ir tikimybės. Tiesą sakant, žaidimo nardai, nors tai kažkada buvo tradicinė, dabar tapo labai populiari interneto bendruomenėje, kur galite žaisti patys prieš kompiuterį arba turėti turnyro prieš realų asmenį, kuris taip pat yra internete.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links