extension ExtPose

Bekgemons (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Spēlējiet klasisko bekgemons spēli par brīvu

Image from store Bekgemons
Description from store Vai jūs meklējat tiešsaistes spēli, kas ir ne tikai jautri, bet arī liek domāt kritiski? Tad jums ir īstajā vietā, šeit mums ir spēles bekgemons. Tradicionāli tā ir galda spēle, kuras izcelsmi var izsekot pirms tūkstošiem gadu. Bet šodien, mūsdienu laikā, tagad tā ir pieejama kā tiešsaistes spēle, lai atbilstu mainīgajiem laikiem. Tāpat kā tradicionālā galda spēle, tiešsaistes bekgemam ir vienādi noteikumi. To spēlē arī divi spēlētāji: vai nu jūs spēlējat pret datoru vai pret kādu citu, kurš ir arī tiešsaistē, bet, iespējams, ne vienmēr atrodas tajā pašā vietā, kur jūs spēlējat. Katram spēlētājam tiek dota piecpadsmit gabali un pārmaiņus atkarībā no kauliņu kārtas rezultāta. Spēlējot šo spēli, ir svarīgi izveidot labu stratēģiju, kurā jūs varat viegli mainīt spēles gaitu atkarībā no pretinieka kustībām. Uzvarētājs tiek paziņots tikai tad, ja viens no spēlētājiem spēj pilnībā pārvietot visus piecpadsmit gabalus no kuģa. Tomēr uzvarēt spēli nav tik vienkārši, kā var likties. Viena spēle ar bekgemu var ilgt no piecām līdz sešdesmit minūtēm atkarībā no spēlētāja stratēģijas un taktikas, un to veiksmi, tiklīdz viņu kārtis ir nodalītas. Šī spēle patiešām ir laba iespēja pieaugušajiem un bērniem apmācīt viņu prātus un redzēt, cik viņi ir laimīgi. Spēļu galda spēles agrāk bija ļoti populāras. Tomēr, pateicoties interneta attīstībai, šīs tradicionālās spēles ir izslēgtas, tostarp galda spēles. Dažādas tiešsaistes spēles, kuras daudzi pieaugušie un bērni dod priekšroku, ir tos aizvietojuši. Tiešsaistes spēļu izstrādātāji to pamanīja, tādēļ viņi nolēma iekļaut šīs tradicionālās galda spēles tiešsaistē, izveidojot tiešsaistes versiju. Un no populārākajām galda spēlēm, kas tagad ir tiešsaistes versija, ir bekgemons. Tas, iespējams, ir viens no vecākajiem zināmajiem galda spēlēs, kas ir gandrīz 5000 gadu garumā. Spēle bekgemons var būt vienkārša no pirmā acu uzmetiena. Bet, kad spēlējat spēli, tas ir laiks, kad sapratīsit, ka vājā spēle nav spēle. Ar to es domāju, ka šīs spēles dalībniekiem vajadzētu būt ātrai domāšanai, stratēģiskajai plānošanai un veiksmes vienībai. Šo spēli spēlē starp diviem spēlētājiem, katram no tiem ir piecpadsmit gabali, no kuriem viņi pāriet no galda. Kad spēlētājs pilnīgi pārvieto visus savus 15 gabalus pie kuģa, viņš uzvar spēli. Šī spēle ir uzkrājusi daudzu bērnu un pieaugušo interesi, jo viņi vilina prātu domāt kritiski, lai pārspētu savus pretiniekus. Spēlētājiem jābūt izcilai stratēģijai, taktikai un zināšanām ātrā skaitīšanā un varbūtībā. Patiešām, spēļu bekgemons, lai arī tas kādreiz bija tradicionāls, tagad ir kļuvis ļoti populārs tiešsaistes kopienā, kur jūs varat spēlēt pats pret datoru vai piedalīties turnīrā pret īstu personu, kas ir arī tiešsaistē.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links