extension ExtPose

Нарди (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Грайте в класичну гру в нарди безкоштовно

Image from store Нарди
Description from store Ви шукаєте онлайн-гру, яка не тільки весела, але і змушує вас критично думати? Тоді ти в потрібному місці, тут у нас є гра нарди. Традиційно це настільна гра, витоки якої простежуються тисячі років тому. Але сьогодні, в сучасні часи, тепер він доступний як онлайн-гра, щоб відповідати змінам часу. Так само, як традиційна настільна гра, онлайн-нарди мають такі ж правила. Також грають двоє гравців: або ви граєте проти комп'ютера або проти когось іншого, хто також є в Інтернеті, але може не обов'язково знаходитися в тій самій області, де ви граєте. Кожен з гравців дає п'ятнадцять штук і поперемінно зробить рух залежно від результату рулону кістки. Граючи в цю гру, важливо мати хорошу стратегію, в якій ви можете легко змінювати, коли гра рухається залежно від ходів вашого супротивника. Переможець оголошується лише тоді, коли один з гравців здатний повністю перемістити всі п'ятнадцять з них з дошки. Проте виграти гру не так просто, як може здатися. Одну гру в нарди може зайняти від п'яти до шістдесяти хвилин залежно від стратегії та тактики гравця та їх удачі, коли вони відіграють кістки. Ця гра дійсно є гарною нагодою для дорослих і дітей, щоб навчити їх розуму і подивитися, наскільки вони вдалі. Гра у настільні ігри були дуже популярними в минулому. Проте через розвиток Інтернету ці традиційні ігри залишилися без використання настільних ігор. Різні онлайн-ігри, які віддають перевагу багатьом дорослим та дітям, замінили їх. Розробники онлайн-ігор помітили це, отже, вони вирішили включити ці традиційні настільні ігри в Інтернеті, зробивши онлайн-версію. І з популярних настільних ігор, які зараз є, онлайн-версією є нарди. Це, мабуть, одне з найстаріших відомих настільних ігор, які датуються майже 5000 років. Гра нарди може бути просто з першого погляду. Але коли ви граєте в гру, саме тоді ви зрозумієте, що це не гра для слабких. Таким чином, я маю на увазі, що гравці цієї гри повинні мати швидке мислення, стратегічне планування та унцію удачі. Цю гру грають між двома гравцями, кожна з яких складається з п'ятнадцяти штук, які вони вийдуть з дошки. Коли гравець повністю переміщує всі його 15 штук з дошки, він виграє гру. Ця гра зацікавила багатьох дітей і дорослих, тому що вона готує свої думки, щоб критично мислити, щоб перехитрити суперника. Гравці повинні мати чудову стратегію, тактику та знання в швидкому підрахунку та ймовірності. Дійсно, ігрова гра, хоча колись була традиційною, тепер стала дуже популярною в онлайн-спільноті, де ви можете грати самостійно проти комп'ютера або провести турнір проти реальної людини, яка також є в Інтернеті.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links