extension ExtPose

vrhcáby (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Zahrajte si klasickú hru Backgammon zadarmo

Image from store vrhcáby
Description from store Hľadáte online hru, ktorá nie je len zábavná, ale aj kriticky myslíte? Potom ste na správnom mieste, tu máme herný backgammon. Tradične ide o stolovú hru, ktorej pôvod je možné vysledovať pred tisíckami rokmi. Ale dnes, v moderných časoch, je teraz k dispozícii ako online hra, aby sa vyrovnali s meniacim sa časom. Rovnako ako tradičné stolové hry, on-line backgammon má rovnaké pravidlá. Tiež hrávajú dvaja hráči: buď hráte proti počítaču alebo proti niekomu inému, ktorý je tiež online, ale nemusia byť nevyhnutne v tej istej oblasti, kde hráte. Každý z hráčov dostane pätnásť kusov a striedavo sa bude pohybovať v závislosti od výsledku hry. Pri hraní tejto hry je dôležité mať dobrú stratégiu, v ktorej môžete ľahko upravovať, ako postupuje hra v závislosti od tvojich súperov. Víťaz je deklarovaný len vtedy, keď jeden z hráčov dokáže úplne presunúť všetky svoje pätnásť kusov z paluby. Avšak vyhrávať hru nie je tak jednoduché, ako sa môže zdať. Jedna hra backgammonu môže trvať od piatich do šesťdesiatich minút v závislosti od stratégie a taktiky hráča a ich šťastia, akonáhle ich hodí kocky. Táto hra je naozaj dobrou príležitosťou pre dospelých aj pre deti, aby trénovali svoju myseľ a zistili, aké sú šťastie. Hracie doskové hry boli v minulosti veľmi populárne. Avšak vzhľadom na vývoj internetu sa tieto tradičné hry vynechali vrátane stolových hier. Rôzne online hry, ktoré preferujú mnohí dospelí a deti, ich nahradili. On-line vývojári hry si to všimli, preto sa rozhodli začleniť tie tradičné stolové hry online tým, že vytvoria on-line verziu. A z populárnych stolových hier, ktoré majú teraz, online verzia je backgammon. Je to možno jedna z najstarších známych stolových hier, ktoré sa datujú už takmer 5000 rokov. Hracový backgammon môže byť na prvý pohľad jednoduchý. Ale keď sa dostanete do hry, to je čas, keď si uvedomíte, že to nie je hra pre slabých. Myslím tým, že hráči tejto hry by mali mať rýchle myslenie, strategické plánovanie a uncu šťastia. Táto hra sa hrá medzi dvomi hráčmi, z ktorých každý má pätnásť kusov, ktoré sa presunú z paluby. Keď hráč úplne presunie všetky svoje 15 kusov mimo palubu, vyhrá hru. Táto hra získala záujem mnohých detí aj dospelých, pretože trénuje ich myseľ, aby kriticky premýšľali, aby prekonali svojho súpera. Hráči by mali mať vynikajúcu stratégiu, taktiku a vedomosti v rýchlom počítaní a pravdepodobnosti. Pravda, backgammon hry, hoci to bol kedysi tradičný, stal sa v online komunite veľmi populárny, kde si môžete zahrať sami proti počítaču alebo mať turnaj proti skutočnej osobe, ktorá je tiež online.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links