extension ExtPose

Tavla (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Klasik Tavla Oyunu ücretsiz oyna

Image from store Tavla
Description from store Sadece eğlenceli değil, aynı zamanda eleştirel düşünen bir online oyun mu arıyorsunuz? O zaman doğru yerdesin, burada oyun tavlamız var. Geleneksel olarak, kökenleri binlerce yıl önce takip edilebilen bir masa oyunu. Ama bugün, modern zamanlarda, şimdi değişen zamanlarla seviyelemek için bir online oyun olarak kullanılabilir. Geleneksel tahta oyunu gibi, çevrimiçi tavla da aynı kurallara sahiptir. Ayrıca iki oyuncu tarafından da oynanır: ya bir bilgisayara karşı ya da çevrimiçi olan başka birisine karşı oynarsınız, ancak oynamakta olduğunuz bölgede olması gerekmeyebilir. Oyuncuların her birine on beş parça verilir ve zarın sırasının sonucuna bağlı olarak dönüşümlü olarak hareket eder. Bu oyunu oynarken, rakibinizin hareketlerine bağlı olarak oyun ilerledikçe kolayca değiştirebileceğiniz iyi bir stratejiye sahip olmak önemlidir. Bir kazanan, sadece oyunculardan birinin on beş parçasını tahtadan tamamen çıkarabildiği bildirilir. Ancak, oyunu kazanmak, göründüğü kadar kolay değildir. Tek bir tavla oyunu, oyuncunun stratejisine ve taktiklerine ve zarları bir kez zar atmaya başladığında şanslarına bağlı olarak beş ila altmış dakika arasında sürebilir. Bu oyun gerçekten de yetişkinler ve çocuklar için akıllarını eğitmek ve ne kadar şanslı olduklarını görmek için iyi bir fırsattır. Oyun tahtası oyunları geçmişte çok popüler olmuştur. Ancak, internetin gelişimi nedeniyle, bu geleneksel oyunlar tahta oyunları da dahil olmak üzere dışarıda bırakılmıştır. Birçok yetişkin ve çocuk tarafından tercih edilen çeşitli çevrimiçi oyunlar bunları değiştirdi. Çevrimiçi oyun geliştiricileri bunu fark ettiler, bu nedenle, bu geleneksel tahta oyunlarını çevrimiçi bir versiyon haline getirerek çevrimiçi olmaya karar verdiler. Ve şimdi var olan popüler tahta oyunları, bir online versiyonu tavla. Yaklaşık 5000 yıl öncesine dayanan bilinen en eski tahta oyunlarından biridir. Oyun tavla ilk bakışta basit olabilir. Ama oyunu oynayacağınız zaman, bunun zayıflar için bir oyun olmadığını anlayacaksınız. Bununla demek istediğim, bu oyunun oyuncuları hızlı düşünme, stratejik planlama ve bir şans şansına sahip olmalıdır. Bu oyun iki oyuncu arasında oynanır, her biri on beş parçadan oluşur ve tahtadan çıkar. Bir oyuncu 15 parçasını tahtadan tamamen çıkardığında oyunu kazanır. Bu oyun hem birçok çocuğun hem de yetişkinlerin ilgisini topladı, zira rakiplerini dışlamak için eleştirel düşünmeyi akıllarına getiriyor. Oyuncular, hızlı sayma ve olasılıkla mükemmel bir strateji, taktik ve bilgi sahibi olmalıdır. Gerçekten de, bir zamanlar geleneksel olan oyun tavla, artık çevrimiçi bir toplulukta çok popüler hale geldi ve burada bir bilgisayara karşı oynayabiliyorsunuz ya da çevrimiçi olan gerçek bir kişiye karşı bir turnuvaya sahip olabilirsiniz.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links