extension ExtPose

Triktrakk (delisted)

CRX id

abcpgpbpbgdmokcicmjabijiomfafffh-

Description from extension meta

Mängi klassikalist backgammoni mängu tasuta

Image from store Triktrakk
Description from store Kas otsite veebimängu, mis pole mitte ainult lõbus, vaid muudab ka teid kriitiliselt mõttetuks? Siis olete õiges kohas, siin on meil mäng backgammon. Traditsiooniliselt on tegemist lauamänguga, mille päritolu on võimalik tuhandeid aastaid tagasi tuvastada. Kuid täna, tänapäeval, on see nüüd võrgumänguna saadaval, et see vastaks muutuvatele aegadele. Nagu traditsiooniline lauamäng, on online-backgammonil samad reeglid. Seda mängivad ka kaks mängijat: kas mängite arvuti vastu või keegi teine, kes on ka võrgus, kuid ei pruugi olla samas kohas, kus te mängite. Igale mängijale antakse viisteist tükki ja vahelduvalt liigub sõltuvalt täringute rollist. Selles mängus mängides on oluline, et teil oleks hea strateegia, mille järgi saab mängida edukalt, sõltuvalt vastase käigudest. Võitja deklareeritakse ainult siis, kui üks mängijatel on võimeline täielikult viima oma viiekümnest tükist välja. Kuid võitmine mäng ei ole nii lihtne, kui see võib tunduda. Ninamängude ühekordne mäng võib kuluda 5-60 minutit sõltuvalt mängija strateegiast ja taktikast ning nende õnne pärast nende täringut. See mäng on tõepoolest hea võimalus täiskasvanutele ja lastele harjutada oma mõtteid ja näha, kui õnnelikud nad on. Mängulauad on minevikus olnud väga populaarsed. Kuid Interneti arendamise tõttu jäid traditsioonilised mängud välja, sealhulgas lauamängud. Mitmed täiskasvanutele ja lastele eelistatud erinevad võrgumängud on neid asendanud. Online-mänguregeneraatorid on seda märganud, seega otsustasid nad need traditsioonilised lauamängud veebis kaasa, soorides veebiversiooni. Ja populaarsematest lauamängudest, mis on nüüd, on online-versioon on triktrakk. See on ilmselt üks vanimaid tuntud lauamänge, mis pärinevad ligi 5000 aastat. Esimesel pilgul võib mäng backgammon olla lihtne. Aga kui sa mängid mängu, on see aeg, kui sa mõistad, et see ei ole nõrkade mängude mäng. Sellega seoses pean silmas, et selle mängu mängijatel peaks olema kiire mõtlemine, strateegiline planeerimine ja õnne unts. Seda mängu mängitakse kahe mängija vahel, kellest igaühel on viisteist tükki, millest nad laualt välja. Kui mängija liigub täielikult oma 15 tükist laualt, võidab ta mängu. See mäng on kogunud nii paljude laste kui ka täiskasvanute huvi, sest see juhib oma meelt, et kriitiliselt mõelda, et oma vastast ületada. Mängijatel peab olema suurepärane strateegia, taktikad ja teadmised kiire loendamise ja tõenäosuse kohta. Tõepoolest, mäng backgammon, kuigi see oli kunagi olnud traditsiooniline, on nüüd veebiklubis väga populaarseks saanud, kus saate mängida ennast arvutiga või korraldada turniiri reaalse inimese vastu, kes on ka internetis.

Latest reviews

 • (2019-12-07) Necati Turgut: çok başarılı değil
 • (2019-01-22) Enes Çoban: Oyun bilgisayarla veya yanındaki biriyle oynanılıyor. Online bir oyun değil. Üstelik grafikleri çok kötü.
 • (2018-10-06) Christian Granz: Zu einfach
 • (2018-08-19) Sarah Lart: not very exciting, no options for advanced or complaex games
 • (2018-08-16) Unable Rogue: This is a fun game but it doesn't have an undo button. It needs an undo button. Please developer add an undo button!
 • (2018-06-03) Ingo Thomas: A tad slow, not so smart/hard, and it froze on me once. But it's a truly great Backgammon version. All stars deserved and highly recommended.
 • (2018-05-22) Sadiq Moha: This app is very enjoyable. Nice graphics.
 • (2018-04-30) franck couturo: This is fun game. New to me but it was a good entertainment for me.
 • (2018-04-18) Steve D. Clayton: This game is a good mix of strategy and luck. I love this!
 • (2018-04-07) Nikola Kalinic: Love the game.
 • (2018-03-26) Komal Jut: A game of skill and strategy and I love the fun!

Statistics

Installs
4,798 history
Category
Fun
Rating
4.0 (37 votes)
Last update / version
2019-01-18 / 2.6
Listing languages

Links